×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
برگزاری گردهمایی مدیران و روسای شعب بیمه البرز

اقتصادتهران: گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب بیمه البرز با حضور مدیرعامل، رییس و اعضای هیات مدیره، مدیران و روسای شعب این شرکت در مشهد مقدس در حال برگزاری است.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، مدیرعامل  شرکت در اولین روز این گردهمایی تاکید کرد: بیمه البرز با عرضه بیمه زندگی شوکا نگرش صنعت بیمه را به بیمه‌های زندگی و توسعه این رشته تغییر داده است و بسیاری از شرکت‌های بیمه به دنبال گسترش فروش خود در رشته بیمه‌های زندگی هستند.

موسی رضایی افزود: این که بیمه گزاران در طرح شوکا بیمه البرز می‌توانند پس از پنج سال بازنشسته شوند و مستمری بگیرند، اتفاق جدید و منحصر به فردی در صنعت بیمه کشور است که می‌تواند به توسعه بیمه‌های زندگی کمک کند.

وی در ادامه سخنان خود به تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: متاسفانه در دو دهه اخیر صنعت بیمه کشور متاثر از تحریم‌های ظالمانه مسیر سختی را پشت سر گذاشته است. البته بخش دیگری از مشکلات این صنعت ناشی از سیاست‌های نادرست بوده که خوشبختانه با شروع فعالیت دولت مردمی و تغییرات در هدایت وزارت اقتصاد به ویژه صنعت بیمه کشور اتفاقات خوبی رخ داده است و نقش بیمه به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازارهای مالی پررنگ شده است.

رضایی با اشاره به نقش هوشمند سازی بیمه البرز در تحلیل ریسک و ساماندهی آن، تقویت فنارری اطلاعات را اولویت‌های شرکت در  سال جاری عنوان کرد و گفت: یکی از مسایل صنعت بیمه کشور افزایش مطالبات این صنعت از بیمه گزاران است که در صورت هوشمندسازی زیرساخت‌ها و فرآیندهای صدور و پرداخت، این انباشت مطالبات وجود نخواهد داشت.

وی با بیان این که بیمه البرز دارای ساختار مالی و فنی خوبی است، گفت: بیمه البرز با برخورداری از نیروی انسانی کارمد و ساختار فنی منسجم، سازمان یافته و منظم می تواند الگوی سایر شرکت‌های بیمه و منشاء تحولات مثبت و سازنده در صنعت بیمه کشور باشد.

رییس هیات مدیره بیمه البرز نیز در این گردهمایی با اشاره به عملکرد بسیار خوب این شرکت در سال گذشته، گفت: خوشبختانه بیمه البرز در شناسایی سود رتبه دوم را در صنعت بیمه کشور دارد که مرهون تلاش کارکنان حرفه‌ای است.

مجید علی پناهی بر لزوم جانشین پروری و آموزش کارکنان تاکید کرد و گفت: مدیران و روسای شعب باید به تخصص و توانمندسازی کارکنان خود توجه ویژه داشته باشند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches