×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
۲۰۰ درخت بوستان نفس به نام اهداکنندگان عضو پلاک کوبی شد

اقتصادتهران: مراسم پلاک کوبی ۲۰۰ درخت به نام اهداکنندگان عضو با مشارکت شهرداری منطقه یک، سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران و انجمن اهدای عضو ایران در بوستان نفس برگزار شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در این مراسم که با شعار “یک نهال یک زندگی” برگزار شد این حرکت را نشانگر روح بلند اهدا کنندگان دانست و گفت: کسانی که اعضای بدن عزیزانشان را اهدا می کنند دارای روحی بلند هستند که توانستند تصمیمی عاشقانه بگیرند چرا که بدون عشق به هم نوع، این کار امکان پذیر نیست.

او افزود: تصمیمی که امام خمینی (ره) در سال ۶۸ گرفتند و اهدای عضو در کشور را شرعی اعلام کردند باعث شد ایران در این کار خداپسندانه کشوری پیشرو در دنیا باشد.

حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست نیز با تشکر از جامعه بانوانی که در حوزه اهدای عضو فعالیت می کنند گفت: برکات اهدای عضو برای شخص اهدا کننده پس از مرگ نیز سال ها حاصل می شود که این همان آثار ما تاخر است که با مرگ فرد همچنان برکات به روح فرد اهدا می شود و همانطور که ساخت مسجد، مدرسه و بنایی می تواند پس از مرگ خیر برای سازنده داشته باشد اهدای عضو نیز همین نتیجه را دارد و برکاتش ادامه خواهد داشت.

گفتنی است در این مراسم که محمدعلی مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران، احسان صفایی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه یک، هیات مدیره و اعضای انجمن اهدای عضو ایران و جمعی از خانواده های اهداکنندگان عضو نیز حضور داشتند ۲۰۰ پلاک بر تنه درختان به یاد اهدا کنندگان عضو در بوستان نفس گلابدره آویخته شد و چند نهال به نیت اهداکنندگانی که اخیرا عضو خود را اهدا کردند غرس و از لوح یادبود پلاک کوبی ۲۰۰ درخت، پرده برداری شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches