×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
کودکان منطقه۲ به طرح نوماند پیوستند

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲ گفت: با آغاز اجرای طرح نوماند، با هماهنگی اداره آموزش و پرورش، برنامه‌های فرهنگی و آموزشی درمدارس اجرا می‌شود.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲؛ علی اصغر طاهری گفت:در راستای ترویج فرهنگ تفکیک پسماند از مبداء و مسئولیت اجتماعی دانش آموزان در این خصوص، برنامه‌های آموزشی و فرهنگی در قالب نمایش عروسکی در مدارس اجرا می‌شود.

وی افزود:آموزش تفکیک زباله از مبدا در قالب نمایش عروسکی به دانش آموزان، یک روش کارآمد برای نشر فرهنگ مدیریت پسماند و حفظ محیط زیست است. این آموزش با استفاده از نمایش عروسکی و با محوریت بازیافت، به دانش آموزان این امکان را می‌دهد تا با شناخت بهتر پسماندها و روش‌های مناسب تفکیک آنها، در فرایند مدیریت پسماند شرکت کنند

وی اجرای برنامه‌های آموزشی  نوماند در مدارس را گام مؤثری در آموزش و ترویج فرهنگ تفکیک پسماند از مبداء دانست و افزود: در حال حاضر ۴۷  برنامه‌ی نمایشی با موضوعیت اهمیت تفکیک پسماند خشک از مبدأ و معرفی اپلیکیشن نوماند در مدارس اجرا شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches