×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
پرداخت بیش از ۱۱۰ هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه توسط بانک ملی در دو ماه

بانک ملی ایران پرداخت وام قرض الحسنه را در راستای حفظ و تقویت سنت پسندیده قرض الحسنه و رفع احتیاجات ضروری و خُرد مالی مشتریان، متقاضیان و گروه‌های هدف سازمان‌های حمایتی تحت مدیریت صندوق پس انداز ملی ایران همواره یکی از اولویت‌ها و سیاست‌های مهم اعتباری خود در نظر دارد و به آن عمل می‌کند.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، براین اساس این بانک طی دو ماه ابتدای سال جاری در مجموع تعداد ۹۱ هزار و ۷۱ فقره وام قرض الحسنه با کمترین کارمزد به مشتریان و متقاضیان واجد شرایط تخصیص داد که ارزش ریالی آن به ۱۱۰ هزار و ۹۰۹ میلیارد ریال می رسد.

بانک ملی ایران از محل منابع قرض الحسنه از ابتدای فروردین تا پایان اردیبهشت ماه امسال بیش از ۳۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را به ۹ هزار و ۳۰۹ متقاضی پرداخت کرده است. همچنین این بانک پرداخت وام قرض الحسنه فرزندآوری را در راستای اجرای “قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” پرشتاب و به جد دنبال می‌کند به گونه‌ای که تعداد پرداختی تسهیلات قرض الحسنه فرزند آوری طی این مدت نیز توسط بانک ملی ایران از رقم ۸ هزار فقره فراتر رفته است.

بر این اساس، شعب بانک ملی ایران نسبت به تعداد فقره تسهیلات اعطایی قرض الحسنه در مجموع دو ماه، به طور متوسط بیش از یک هزار و ۵۱۷ فقره وام قرض‌الحسنه در هر روز به مشتریان و واجدین شرایط پرداخت کرده است.

افزون بر این تسهیلات تکلیفی در بانک ملی ایران بی وقفه و مستمر در حال پرداخت است. بانک ملی ایران از ابتدای فروردین تا پایان روزهای منتهی به اردیبهشت ماه درحوزه تسهیلات تکلیفی مبلغ ۵۱ هزار و ۳۱۸ میلیارد ریال درقالب ۲۷ هزار و ۷۷۱ فقره تسهیلات درحوزه‌های قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری، اشتغالزائی، حوادث قهری و غیره پرداخت کرده است.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches