×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
پذیره نویسی افزایش سرمایه بیمه سرمد آغاز شد

اقتصادتهران: پذیره نویسی افزایش سرمایه بیمه سرمد از تاریخ دوم بهمن ماه ۹۶ با توجه به انتشار آگهی پذیره نویسی آغاز شد.

به استناد مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت بیمه سرمد (سهامی عام)، مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ و مجوزهای شماره ۹۶۴/۳۶۷۹۷۱-۰۶۴ مورخ ۱۳۹۶/۹/۱۱ سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز شماره ۹۶۴۰۲۴۲۲۱۱ مورخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ بیمه مرکزی ج.ا.ا مقرر گردید سرمایه شرکت از طریق صدور سهام جدید از مبلغ ۱٫۰۰۰ میلیارد ریال به مبلغ ۱٫۵۰۰ میلیارد ریال، منقسم به یک میلیارد و پانصد سهم ۱٫۰۰۰ ریالی افزایش یابد.

 لذا به هر صاحب سهم، در ازای هر ۱۰۰ سهم متعلقه در تاریخ ۱۷/۱۰/۱۳۹۶، تعداد ۵۰ حق‌تقدم خرید سهم جدید تعلق می‌گیرد. بدیهی است تعداد دقیق سهام و حق­تقدم­های متعلقه هر سهم در گواهینامه حق­تقدم محاسبه و به سهامداران اعلام خواهد شد.

 سهامدارانی که ظرف مدت هفت روز از تاریخ انتشار آگهی به علت تغییر آدرس و یا به هر دلیل، گواهینامه حق‌تقدم خود را دریافت ننمایند، می‌توانند جهت دریافت گواهینامه مربوطه به آدرس امور سهام شرکت مراجعه نمایند.

 مهلت استفاده از حق‌تقدم در خرید سهام جدید، ۶۰ روز از تاریخ انتشار این آگهی می‌باشد.

سهامداران محترمی که تمایل به استفاده از حق تقدم خود دارند، حسب مورد باید بر اساس موارد بیان شده زیر اقدام نمایند:

 سهامدارانی که به موجب گواهی حق‌تقدم خرید سهام جدید، فاقد مطالبات بوده و یا مطالبات آنان، بهای سهام جدید را تأمین نمی‌‌کند، می‌بایست ظرف مهلت مقرر بهای سهام یا مابه‌التفاوت آن را به حساب شماره ۰۲۱۱۲۴۳۸۰۴۰۰۱ این شرکت نزد بانک صادرات ایران شعبه بلوار آفریقا کد ۱۶۵۳ واریز و رسید بانکی مربوطه را به انضمام گواهینامه حق‌تقدم خرید سهام جدید، ظرف مهلت استفاده از حق‌تقدم، با پست سفارشی به نشانی تهران، بلوار نلسون ماندلا، تقاطع خیابان اسفندیار، نبش خیابان آرش غربی، پلاک ۱۱۳ کدپستی ۱۹۱۷۷۴۳۱۵۹ ارسال نموده و یا مدارک را به آدرس فوق بخش امور سهام به صورت حضوری تحویل و رسید دریافت نمایند.

سهامدارانی که به موجب گواهینامه حق‌تقدم خرید سهام جدید، دارای مطالبات به میزان بهای سهام جدید می‌باشند، می‌بایست ظرف مهلت مقرر ضمن تکمیل گواهی حق‌تقدم، مبنی بر اعلام موافقت با تبدیل مطالبات به سرمایه، مراتب را با پست سفارشی به نشانی تهران،بلوار نلسون ماندلا، تقاطع خیابان اسفندیار، نبش آرش غربی، پلاک ۱۱۳ کدپستی ۱۹۱۷۷۴۳۱۵۹ ارسال نموده و یا مدارک را به آدرس فوق بخش امور سهام به صورت حضوری تحویل و رسید دریافت نمایند.

در صورت عدم تمایل به مشارکت در افزایش سرمایه، سهامداران می‌توانند در مهلت تعیین شده برای پذیره‌نویسی نسبت به واگذاری حق‌تقدم خود از طریق فرابورس ایران اقدام نمایند. با توجه به قابلیت معامله مکرر حق‌تقدم خرید سهام شرکت، خریداران نهایی می‌بایست قبل از پایان مهلت پذیره‌نویسی نسبت به واریز بهای سهام جدید به حساب شماره ۰۲۱۱۲۴۳۸۰۴۰۰۱ این شرکت نزد بانک صادرات ایران شعبه بلوار آفریقا کد ۱۶۵۳ واریز کرده و رسید بانکی مربوطه، به انضمام گواهی حق‌تقدم خرید سهام جدید را ظرف مهلت مقرر با پست سفارشی به نشانی تهران، بلوار نلسون ماندلا، تقاطع خیابان اسفندیار، نبش خیابان آرش غربی، پلاک ۱۱۳ کدپستی ۱۹۱۷۷۴۳۱۵۹ ارسال نموده و یا مدارک را به آدرس فوق بخش امور سهام به صورت حضوری تحویل و رسید دریافت نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارسال مستندات یاد شده یا عدم واریز بهای اسمی، سهام جدید به آنها تعلق نخواهد گرفت.

حق‌تقدم سهامدارانی که در مهلت مقرر از حق‌تقدم خود استفاده ننموده‌اند و همچنین پاره سهم‌های ایجاد شده، توسط شرکت از طریق فرابورس ایران عرضه و مبلغ حاصل از فروش پس از کسر هزینه‌ها و کارمزد متعلقه به حساب بستانکاری سهامداران منظور خواهد شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false