×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
معرفی توانمندی‌های بیمه سامان در مهم‌ترین رویداد تجهیزات پزشکی کشور

شرکت بیمه سامان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد حوزه تجهیزات پزشکی و خدمات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی حضور یافت.

به گزارش اقتصادتهران روابط عمومی شرکت بیمه سامان، نمایشگاه بین‌ المللی ایران هلث به عنوان بزرگترین و مهمترین رویداد حوزه تجهیزات وخدمات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی در منطقه بوده که سالانه تعداد زیادی از شرکت‌های توانمند درآن حضور دارند و فرصتی مغتنم برای معرفی شرکت‌های فعال داخلی و بین المللی فراهم می‌شود.

به طور معمول شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف از جمله تایوان، چین، ترکیه، آلمان، کره جنوبی، هند وسوئیس دراین نمایشگاه حضور دارند و تجهیزات خدمات سلامت، پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی مورد بازدید علاقمندان این حوزه قرار گرفتند.

این رویداد فرصتی مغتنم برای فعالان حوزه سلامت بود تا بتوانند با مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تعامل داشته باشند وارتباط بیشتری برقرار کنند.

از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به ارائه توانمندی‌های حوزه سلامت ایران، ارائه جدیدترین فناوری‌های دنیا، توسعه گردشگری سلامت، حمایت از نخبگان و برقراری ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی اشاره کرد.

شرکت بیمه سامان هم با حضوری فعال در این نمایشگاه و برقراری تعاملی مستمر با مشتریان به معرفی محصولات متنوع خود در این نمایشگاه پرداخت.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث با حضور ۷٠٠ شرکت داخلی و ۲٠٠ مهمان خارجی از ۲۹ اردیبهشت آغاز به کار کرد و اول خردادماه به کار خود پایان داد.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches