×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
معتاد شیشه‌ای ۲ کودک را به قتل رساند

صبح امروز بیست و نهم مرداد۹۲  در میدان شوش و در ساعت ۴و ۴۰ دقیقه، فردی ۴۵ ساله که به دلیل مصرف ماده روانگردان شیشه دچار جنون شده بود به منزل همسایه خود که صاحبخانه‌اش بوده حمله کرد و در این حالت جنون ۲ دختر بچه ۵ و ۸ ساله را به ضرب چاقو به قتل ‌رساند.

ایلنا: یک منبع آگاه در تشریح آخرین جزئیات پرونده حادثه خونین در میدان شوش تهران گفت: متهم تنها ساعتی پس از وقوع حادثه بازداشت شده است.

این پرونده در شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران و زیر نظر بازپرس رسولی تشکیل شده و در حال حاضر اقدامات اولیه آغاز شده است.

بر اساس این گزارش، متهم در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی (اداره مبارزه با قتل) قرار داده شده و بازجویی از وی برای مشخص شدن انگیزه و همچنین زوایای پنهان این حادثه در حال انجام است.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در مورد این جنایت هولناک گفت: صبح امروز در میدان شوش و در ساعت ۴و ۴۰ دقیقه، فردی ۴۵ ساله که به دلیل مصرف ماده روانگردان شیشه دچار جنون شده بود به منزل همسایه خود که صاحبخانه‌اش بوده حمله کرد و در این حالت جنون ۲ دختر بچه ۵ و ۸ ساله را به ضرب چاقو به قتل ‌رساند.

وی ادامه داد: این دو دختر بچه از ناحیه سر، سینه و پهلو به شدت دچار جراحت شده و قبل از رسیدن مأموران اورژانس فوت کردند.

عباسی گفت: همچنین یک زن ۶۳ ساله، یک پسر ۱۴ ساله و دو زن ۳۵ ساله نیز در این خانه توسط معتاد شیشه‌ای مضروب ‌شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: با شنیدن سر و صدای مضروبان، اهالی محله با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفتند و ۴ دستگاه آمبولانس به محل اعزام می‌شود.

وی تصریح کرد: مأموران اورژانس سریعاً مضروبان را به بیمارستان سینا منتقل کردند اما برای دستگیری فرد معتاد با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل شد و مأموران پلیس با تیراندازی به پای این فرد معتاد، او را دستگیر کردند.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches