×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
عملکرد بیمه البرز در دو رشته آتش سوزی و زندگی در ۶ ماه

اقتصادتهران: بیمه البرز در شش ماهه نخست امسال عملکرد درخشانی در صنعت بیمه به ویژه در دو بخش بیمه های زندگی و آتش سوزی از خود برجای گذاشته است.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه البرز، گزارش عملکرد شش ماهه منتهی به پایان شهریورماه امسال شرکت بیمه البرز نشان می دهد این شرکت با فروش۱۱ هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال بیمه نامه آتش سوزی و کسب سهم ۲۴ درصدی از سبد پورتفوی آتش سوزی صنعت بیمه، صدرنشین شرکت‌های بیمه در این رشته بیمه‌ای است. این در حالی است که خسارت پرداختی بیمه البرز در این رشته در همین مدت یک هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال بوده است.

همچنین این شرکت که در دوره جدید با رونمایی از طرح شوکا روی افزایش سهم خود از بازار بیمه های زندگی تمرکز کرده است، در شش ماه اول امسال در رشته بیمه های زندگی اندوخته دار، ۹ هزار و ۷۷۰ میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده که این میزان حق بیمه، ۱۱٫۵ درصد از کل حق بیمه های تولیدی شرکت در این مدت است.

بر اساس این گزارش، این درحالی است که تنها ۰٫۱ درصد خسارت‌های بیمه البرز در سال جاری مربوط به رشته بیمه های زندگی اندوخته دار بوده است که نشان می دهد نسبت خسارت شرکت در این رشته بسیار پایین است.

همچنین، آمار عملکرد شرکت‌های بیمه تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲ نشان می دهد شرکت بیمه البرز توانسته است ۱۱٫۱۳ درصد از کل پورتفوی بیمه های زندگی صنعت بیمه را با نسبت خسارت ۱۲٫۸۲ درصد را به خود اختصاص دهد.

بر این اساس، بیمه البرز که با نماد البرز از شرکت‌های بیمه فعال در بازار سرمایه کشور است و به زودی با افزایش سرمایه دو برابری از ۳۵ هزار میلیارد ریال به ۷۰ هزار میلیارد ریال بزرگ ترین شرکت بیمه خصوصی به لحاظ سرمایه و توانگری مالی در صنعت بیمه خواهد شد، از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه امسال ۹۰ هزار میلیارد ریال بیمه نامه فروخته و در مقابل ۳۲ هزار و ۸۶۳ میلیارد ریال نیز به زیان دیدگان، خسارت پرداخت کرده است.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches