×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
طرح بازآفرینی محله نیایش کلید خورد

محله نیایش (اسلام آباد) همزمان با آئین عملیات اجرایی ۲۰۰هزار واحد مشکونی قرارگاه جهادی مسکن در یکصد و بیست و سومین پویش امید و افتخار که محمد مخبر، مدیر قوه مجریه، مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران علیرضا زاکانی شهردار تهران، و جمعی از مسئولان کشوری و شهری حضور داشتند به طور رسمی آغاز شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهردرای منطقه۲،مهدی صالحی،شهردارمنطقه با اشاره به رویکرد مدیریت شهری دوره ششم در تعیین تکلیف سکونتگاه‌های غیر رسمی با رویکرد تبدیل آنها به محله الگوی ایرانی اسلامی گفت: ساماندهی محله نیایش (اسلام آباد) علاوه براینکه یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری بود به لحاظ کمبود سرانه‌ها و معضلات موجود از مطالبات چندین ساله شهروندان این محله بود و درهمین راستا این موضوع در سال‌های گذشته به صورت جدی دنبال شد.

وی با اشاره به اینکه بستر حقوقی و فنی طرح بازآفرینی محله نیایش با استناد به کمیسیون ماده ۵ و مصوبه شورای شهر آماده شده است افزود: در حال حاضر سکونت شهروندان به صورت غیر رسمی شناخته می شود اما با اجرای طرح ساکنین در خود محله و به صورت سکونتگاه های رسمی اسکان داده می شوند و محله نیایش به محله الگوی اسلامی- ایرانی تبدیل می‌شود.

صالحی از دفتر توسعه محلی نیایش خبر داد و گفت: در این دفتر از شهروندان محله به نوبت دعوت و جزئیات طرح برای انعقاد تفاهم نامه اطلاع رسانی می‌شود.

شهردار منطقه۲ بابیان اینکه همزمان با اجرای این طرح، تمامی سرانه های آموزشی، درمانی، فرهنگی، ورزشی، مذهبی اجرا خواهد شد، گفت: شهرداری طرح بازآفر ینی محله نیایش رویکرد تراز صفر اقتصادی اجرا می‌کند و دراین طرح آورده مالی برای خزانه شهرداری دنبال نمی‌شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches