×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
سرعت در تعیین‌تکلیف کالاها با راه اندازی سامانه جامع اموال تملیکی و تعزیرات

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی بر ضرورت راه اندازی سامانه ای جامع بین سازمان های تعزیرات و اموال تملیکی در راستای سرعت بخشی به تعیین تکلیف کالاها تاکید کرد.

به گزارش ایرنا در بازدید از انبار اموال تملیکی استان تهران اظهار داشت: شهید آیت الله رئیسی ابتدای کار دولت سیزدهم در سفری که به استان بوشهر داشت از انبارهای اموال تملیکی بازدید و با مشاهده وضع موجود دستور ساماندهی و تعیین تکلیف کالاها را صادر کرد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، تعامل میان سازمان تعزیرات حکومتی و اموال تملیکی به منظور اجرای دستور رییس جمهور در ۲ سال گذشته را زمینه ساز تعیین تکلیف ۷۷ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال از اموال انبارهای اموال تملیکی برشمرد.

به گفته اصانلو، نتیجه تلاش جهادی دولت سیزدهم به گونه ای بود که میزان عملکرد این دولت در تعیین تکلیف کالای اموال تملیکی ۴۲ برابر ۳۰ سال گذشته است.

وی بر ضرورت راه اندازی سامانه ای جامع بین سازمان‌های تعزیرات و اموال تملیکی تاکید کرد و گفت: با فعال شدن این سامانه، به محض کشف تخلف پرونده به شعبه تعزیرات ارجاع و پس از صدور حکم، سازمان اموال تملیکی به صورت برخط از رای صادر شده مطلع می شوند؛ بنابراین با وجود این سامانه سرعت عمل و وضعیت تعیین تکلیف کالاها بهبود می یابد.

اصانلو گفت: وظایف در حوزه راه اندازی این سامانه از طریق تعزیرات حکومتی انجام شده است و اکنون منتظر فراهم کردن زیرساخت در سازمان های همکار از جمله اموال تملیکی هستیم تا شاهد به روزرسانی وضعیت پرونده ها و برقراری ارتباط دو طرفه بین سازمانی باشیم.

رییس تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه همه مسئولان در دولت سیزدهم تا پایان کار دولت راه شهید آیت الله رئیسی را در خدمت به مردم با اولویت ادامه می دهند، گفت: هر چند تعامل خوبی میان ۲ سازمان برقرار است، اما برای پیشرفت امور، کاهش زمان و سرعت توام با دقت، اتصال و راه اندازی سامانه‌های ۲ سازمان را باید در اولویت قرار دهیم.

رییس سازمان تعزیرات حکومتی همچنین دستور تسریع در رسیدگی به پرونده‌های اموال تملیکی در تعزیرات حکومتی را صادر کرد و گفت: سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده‌ها به مثابه تداوم خدمت دولت انقلابی و جهادی است و نباید خط و مشی دولت انقلابی بر زمین بماند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches