×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۱ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
رونمایی از طرح بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان

اقتصادتهران: با حضور دکتر سید محمد عباس زادگان مدیرعامل، مجید باقی مدیر روابط عمومی، خانم منا عروجی مدیر بیمه‌های اشخاص، کاوسی راد اکچوئر، قمری مدیر امور شعب و نمایندگان و مولائی معاونت فروش و راهبری بیمه‌های عمر شرکت بیمه تجارت نو، رونمایی از طرح بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان توسط خانم عروجی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت نو درکشور ما سنوات به دوگونه پرداخت می گردد بدین صورت که یا در بخش دولتی ذخیره و پس از پایان خدمت کارمند به وی پرداخت می‌شود و یا در بخش خصوصی هرساله در پایان سال توسط کارفرما تسویه می‌گردد.  با توجه به محدودیت حقوق کارکنان مشمول سنوات، این دغدغه همیشه وجود دارد که مبلغ سنوات ذخیره شده در زمان بازنشستگی توسط سازمان‌ها، چندان مطلوب کارمند بازنشسته نباشد.

شرکت بیمه تجارت نو، با اخذ مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران طرح ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان را برای کلیه کارمندانی که سابقه کار از یک سال تا ۲۵ سال چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی دارا می باشند طراحی و ارائه نموده است.

عروجی با بیان این مطلب که خرید این بیمه نامه یک کارمند می تواند علاوه بر پاداش دریافتی از سازمان مطبوع خود، در پایان دوره بیمه ای از مزایای معادل ۳۰ برابر آخرین حقوق دریافتی به انضمام سود مشارکت در منافع و پوشش های بیمه ای بهره مند گردد. در صورتی که کارمندی سابقه فعالیت در سازمانی داشته باشد می تواند با پرداخت مبلغی سنوات گذشته خود را به روز رسانی و حق بیمه سنوات گذشته خود را تامین یا به عبارتی سنوات گذشته خود را به روز رسانی و برای سال‌های آتی نیز مبلغی را به عنوان حق بیمه پرداخت نماید تا در زمان بازنشستگی به غیر از سنواتی که از سازمان مطبوع خود دریافت می نماید از مزایای این بیمه نامه که شامل ۳۰ برابر آخرین حقوق دریافتی به اضافه سود مشارکت در منافع و پوشش های بیمه ای می باشد استفاده نماید.

وی افزود: این بیمه نامه مناسب کارکنانی می باشد که سنوات آنان هرساله از طریق دستگاه مربوطه تسویه می‌گردد. این کارکنان می‌توانند بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت را به حق بیمه‌ای که معادل همان سنوات دریافتی سالانه است خریداری و از مزایای آن در آینده بهره ببرند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false