×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حسن روحانی رییس‌جمهور منتخب ملت ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

ایسنا: نمایندگان حاضر در این دیدار که در محل استقرار موقت رییس‌جمهور منتخب برگزار شد، با تبریک مجدد انتخاب حسن روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران، گفتند که فضای امید و نشاط برآمده از پیروزی گفتمان اعتدال در انتخابات اخیر ریاست جمهوری، فرصت مناسبی را برای حل مشکلات مردم بویژه در زمینه اقتصادی فراهم کرده است.

نمایندگان مجلس با بیان اینکه در سایه فضای آرام و اعتدالی می توان مشکلات کشور را حل و فصل کرد، افزودند: همه باید کمک کنیم تا رییس جمهوری منتخب بتواند در فضایی آرام اعضای کابینه را انتخاب و مسئولیت امور کشور را برعهده بگیرد.

نمایندگان حاضر در این دیدار صمیمانه که از مدتی قبل خواستار دیدار با رییس جمهوری منتخب بودند، با تاکید به اینکه فضای مجلس برای همکاری با دولت دکتر روحانی مثبت است، خاطرنشان کردند که نباید نظرشخصی برخی نمایندگان در باره دولت یازدهم را که به تحکیم فضای امیدبخش کنونی کشور کمکی نمی کند، به کل مجلس شورای اسلامی تعمیم داد.

رییس‌جمهور منتخب مردم ایران نیز در این دیدار تاکید کرد که فضای میان دولت و مجلس باید حل مشکلات و معضلات کشور و مردم را هدف قرار دهد.

روحانی اضافه کرد: در اولین فرصت که میسر باشد اعضای کابینه را به مجلس معرفی می‌کنم و با اطلاعی که از فضای صمیمی مجلس دارم، مطمئن هستم نمایندگان محترم با توجه به مصالح کشور تصمیم خود را اتخاذ می‌کنند.

وی افزود: اینجانب و نمایندگان محترم مجلس، منتخب مردم هستیم و همه باید به خواست مردم در انتخابات ریاست جمهوری پاسخ مثبت بدهیم و در مسیر اجرای خواست اکثریت مردم حرکت کنیم.

رییس‌جمهور منتخب در بخش دیگری از صحبتهای خود تاکید کرد: همه باید توجه کنیم که فضای امروز کشور با دوران مبارزه انتخاباتی متفاوت است و اکنون فضای همدلی و همکاری است و دوره رقابت‌های انتخاباتی گذشته است.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches