×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
جزییات صورت مالی ۲۰۰۵ شرکت دولتی منتشر شد

اقتصادتهران: وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای شفافیت عملکرد مالی شرکت‌های دولتی، ۲۰۰۵ صورت‌ مالی شرکت‌های دولتی و عمومی را در سامانه کدال منتشر کرد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از  وزارت اقتصاد، در ادامه اقدامات برای شفافیت عملکرد مالی شرکت‌های دولتی با هدف ایجاد نظارت ۸۵ میلیونی برای مقابله با ناکارآمدی و فساد، روز سه‌شنبه (۲۲ اسفند ماه) ۲۰۰۵ صورت مالی شرکت‌های دولتی و عمومی در سامانه کدال منتشر و پرونده شفاف سازی شرکت‌های دولتی و عمومی بسته شد. از آنجایی که ۱۰۰۰ صورت مالی شرکت‌های دولتی و عمومی هم در ۸ آبان ماه امسال منتشر شده بود، مجموعاً تعداد صورت‌های مالی منتشر شده این شرکت‌ها در سال جاری به ۳۰۰۵ عدد رسید.

براساس اعلام دفتر امور شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی و در مرحله دوم انتشار صورت‌های مالی شرکت‌های دولتی و عمومی که دیروز صورت گرفت، ۱۰۰۵ صورت مالی مربوط به سال مالی ۱۴۰۱، ۹۵ صورت مالی مربوط به میان دوره‌ای ۱۴۰۲ و ۷۰ صورت مالی مربوط به سال مالی ۱۴۰۲ منتشر شده است. همچنین ۸۳۵ صورت مالی منتشر شده مربوط به سال مالی ۱۴۰۰ بوده است که تاکنون منتشر نشده بود.

از بین ۱۰۰۵ صورت مالی منتشر شده مربوط به سال مالی ۱۴۰۱ (جدول زیر)، ۱۹ مورد مربوط به شرکت‌های دولتی اصلی و مادرتخصصی و یا فرعی، ۹۶ مورد مربوط به شرکت‌های زیرمجموعه بانک‌ها و بیمه‌ها، ۱۵ مورد مربوط به مناطق آزاد و شرکت‌های زیرمجموعه، ۴۰۳ مورد مربوط به شرکت‌های زیرمجموعه نهادها و مؤسسات عمومی غیردولتی، ۲۶ مورد مربوط به فدراسیون‌ها و ۴۴۶ شرکت تحت نظارت (حاکمیت) دولت است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches