×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
تاکید شهردار منطقه یک بر بروز رسانی اطلاع رسانی‌ها متناسب با نیاز جامعه هدف

روابط عمومی با تاکید بر علم، تخصص و  نوآوری باید با اطلاع رسانی صحیح، به موقع و با شناخت جامعه هدف اخبار را مدیریت کند.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه در دیدار با کارمندان اداره روابط عمومی که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی گفت: نیاز است حوزه خبر و اطلاع رسانی از حالت سنتی تغییر کند و همگام با سلیقه شهروندان و جامعه مخاطب برنامه‌ریزی و به روز رسانی شود.

او تصریح کرد: حوصله جامعه هدف ما از خواندن خبرهای بلند به سمت اخبار کوتاه، فیلم و عکس تغییر پیدا کرده  و باید ما نیز همگام با این موضوع سعی در مستندسازی‌ها تهیه کلیپ‌های کوتاه و … باشیم تا اقدامات منطقه را به نحو مطلوب اطلاع رسانی کنیم.

صباغ با رضایتمندی از عملکرد روابط عمومی در یکسال گذشته گفت: انعکاس زحمات همکاران در همه حوزه‌ها  منوط به پشتکار، ایده پردازی و خلاقیت در حوزه روابط عمومی است و این هنر شما کارکنان این حوزه است که به چه نحوی اطلاع رسانی را انجام دهید تا بیشترین بازخورد را داشته باشد.

شهردار منطقه انعکاس انتقادات را بخشی از کار رسانه‌ای دانست و گفت: باید انتقادات شنیده و اقدامات حوزه ها در جهت رفع آنها نیز منعکس شود تا نقش دو سویه روابط عمومی حفظ شود.

صباغ استفاده از ظرفیت افراد شاخص محله در تولید محتوای خبری را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: افراد شاخص که در یک محل حضور دارند و همچنین معتمدین محلی نقش مهمی در معرفی نیازهای محله و جلب مشارکت شهروندان دارند و و روابط عمومی‌ها با استفاده از این ظرفیت می‌توانند در خصوص اطلاع رسانی و مستندسازی‌ها اقدام نمایند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches