×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر گرایش جوانان به ورزش و مسجد

اقتصادتهران: رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش گفت: گرایش به ورزش و مساجد دو راهکار صیانت از فرزندانمان در مقابل آسیب‌های اجتماعی است.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رحیم سرهنگی در سومین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش، با اشاره به موقعیت قرار گیری کشورمان که در کریدور ترانزیتی شرق به غرب قرار دارد گفت: اگر جانفشانی‌های نیروی انتظامی در کشور ما نبود وضعیت مصرف مواد مخدر فاجعه بار است.

وی افزود: کشور ما در در وضعیت پنجره جوان جمعیتی قرار دارد و این دوره، زمان پیشرفت بسیاری از کشورها بوده است . اینکه اکثریت جمعیت یک کشور جوان باشند دستاوردهای ارزشمندی به همراه دارد از طرفی شیوع مصرف مواد مخدر معمولا در بین جوانان و در سن مولد جامعه است سنی که باید بیشترین کارکرد را داشته باشد لذا با توجه به موقعیت قرارگیری کشورما در منطقه و اینکه جمعیت جوان ومولد ما درمعرض آسیب های مواد مخدر قرار دارد کسانیکه در حال مبارزه با ورود وتوزیع این مواد درکشور هستند در واقع دریکی از سنگر های ارزشمند حفظ نظام درحال تلاش هستند.

رییس شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدرکیش در ادامه با بیان اینکه در جزیره کیش نیز اجرای طرح‌های پیشگیرانه در کنار اقدامات قانونی با توزیع کنندگان به صورت جدی در دستور کار همه بخش‌ها و نهادهای مرتبط قرار دارد اظهار داشت: طرح یک مشاور در هرمدرسه اقدام بسیارخوبی درجهت آگاه سازی نوجوانان و خانواده‌ها است که از آسیب‌های بعدی جلوگیری می‌کند.

سرهنگی گفت: تصویر زیبای جزیره کیش و برند این منطقه آزاد کشور به عنوان یک منطقه گردشگری ایرانی اسلامی درهمه موضوعات وجوانب باید به عنوان یک شهر پاک وآرام حفظ شود زیرا رفاه اجتماعی ضامن توسعه اقتصادی است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش تصریح کرد: در حفظ سلامت و آرامش یک جامعه ابتدا باید فرزندانمان را دریابیم برای سلامت فرزندانمان دو راهکار در پیش داریم اینکه بتوانیم دانش آموزان را به سمت ورزش و یا مساجد سوق دهیم . دانش آموزی که بتواند هیجانات و گرایش های نوجوانی را در فضای پرشور ورزش و یا فضای معنوی مساجد درکنار مشاورینی که برای پرورش این نسل آموزش دیده اند بگذرانند از بسیاری خطرات وآسیب های اجتماعی دور می ماند.

سرهنگی در پایان با تاکید برلزوم همکاری تمامی اعضای این شورا در بحث پیشگیری ومبارزه با مواد مخدر افزود: از همه ظرفیت ها باید برای حفظ جزیره کیش از آسیب های مواد مخدر استفاده کنیم تا ساحت اجتماعی این منطقه آزاد کشور همچنان پاک و سالم بماند.

گفتنی است دراین نشست علی فائقی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش گزارشی اقدامات انجام شده و مصوبات جلسه قبل را به رییس و اعضا ارائه کرد و اعضای این شورا نیز درخصوص مسئولیت های محوله و عملکرد خود گزارش دادند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches