×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
بنادر انزلی و کاسپین مکمل یکدیگرند

در تداوم جلسات همکاری این سازمان با نهادهای استانی، نشست هم افزایی حسین یونسی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در خصوص افزایش همکاری‌های دو جانبه برگزار شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، در این نشست که معاون و مدیران دو طرف حضور داشتند، سیاهکارزاده و یونسی با تصریح بر اینکه دو بندر انزلی و کاسپین مکمل یکدیگر می باشند، بر لزوم ارتقای همکاری های دو مجتمع بندر استراتژیک استان تصریح کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و مدیرکل بنادر و دریانوردی استان با اشاره به فرصت‌ها و ظرفیت‌های همکاری دو جانبه در مسیر جذب حداکثری بار و کالا در کریدورهای عبوری از این منطقه، تشکیل کارگروه های مشترک همکاری دو و چند جانبه را یکی از مهمترین سازوکارهای هم افزایی در راستای تأمین بیش از پیش منافع ملی کشورمان در دیپلماسی اقتصادی و ترانزیت بین المللی عنوان کردند.

تنوع بخشی به کالاهای وارداتی، صادراتی و ترانزیتی؛ همکاری در سرمایه گذاری های توسعه‌ای طرح‌های زیرساختی؛ افزایش تعاملات دو مجتمع بندری در همکاری‌های دریایی کشورهای ساحلی دریای کاسپین و هم افزایی جهت اجرای سیاست‌های توسعه دریا محور از مهمترین توافقات نشست مزبور است.

بنابراین گزارش در این جلسه معاون و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی و مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گزارش هایی از توانمندی‌ها و امکانات زیرساختی دو مجتمع بندری انزلی و کاسپین ارائه دادند.

گفتنی است دو مجتمع بندری انزلی و کاسپین در محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی قرار داشته، دو بندر که در کریدورهای بین المللی بوده و نقش محوری در توسعه همکاری‌های بین المللی کشورمان در ارتباط با اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا و حاشیه دریای کاسپین و کریدورهای ترانزیتی ایفا می‌کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches