×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۶ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
برگزاری نشست مشترک پلیس و سینماگران

معاون اجتماعی نیروی انتظامی از برگزاری نشست مشترک سینماگران و ناجا خبر داد و گفت: این نشست بزودی به درخواست سینماگران برگزار می‌شود.

سردار سعید منتظرالمهدی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این خبر با بیان اینکه سینماگران اندیشمندانی متعهد و پایبند به اصول هستند گفت: این تعامل از قبل وجود داشته و امروزه بیش از پیش ادامه پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه همواره ما در موضوعاتی با تهیه کنندگان، نویسندگان و غیره جلسات بسیار زیاد دوستانه‌ای را برگزار می‌کنیم، افزود: ماحصل این تعامل طرح‌هایی است که در حوزه سینمایی ایجاد و ساخته می‌شود و ما کاملا از آن حمایت می‌کنیم.

منتظرالمهدی با بیان اینکه ما درخواست‌هایی در حوزه سینمایی داریم که منشور سینمایی ناجا را مدنظر داشته باشند، اظهار کرد: منشور سینمایی نیروی انتظامی آیتم‌های مختصری دارد که باید در سراسر فیلم رعایت شود. به عنوان مثال ما معتقدیم ارائه تصویر مناسب از پلیس اجتماعی که پلیسی مقتدر،‌ هوشمند،‌ زیرک و پیچیده و در عین حال اخلاق مدار، دیندار و دانش‌بنیان و در کل یک کاراکتر کاریزماتیک است، مدنظر ما قرار دارد.

منتظرالمهدی با بیان اینکه تصویر پلیس در فیلم‌ها باید القا کننده احساس امنیت در مردم باشد، گفت: این تصویر نه تنها به دلیل معرفی پلیس به مردم است بلکه ما معتقدیم با این اتفاق (تصویر پلیس کاریزماتیک) موجب نماد سازی در بین سایر نیروهای انتظامی و خودسازی می‌شود.

وی در مورد نشست مشترک سینماگران و نیروی انتظامی افزود: این نشست هرساله برگزار می‌شود و امسال نیز بنا به درخواست سینماگران برگزار می‌شود.

معاون اجتماعی ناجا در پاسخ به محتوای جلسه گفت: جلسه حول و حوش مسائل اجتماعی و فرهنگی است و اگر سینماگران درخواست یا پرسشی داشته باشند مطرح کرده و نیروی انتظامی نیز در صورت امکان درخواست‌هایی را مطرح می‌کند.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches