×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
برگزاری آیین بزرگداشت روز ملی خلیج فارس و تقدیر از برگزیدگان جشنواره کیش بهشت خانواده

آیین بزرگداشت روز ملی خلیج فارس و تقدیر از برگزیدگان جشنواره کیش بهشت خانواده در دل آبهای خلیج نیلگون فارس برگزار شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزادکیش، این دو مراسم به صورت همزمان با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، هنرمندان، شرکت کنندگان در جشنواره کیش بهشت خانواده‌ها و جمعی از کیشوندان همزمان با روز ملی خلیج فارس برروی کشتی اجرا شد.

در این مراسم که با اجرای گروه موسیقی جنوبی همراه بود از کاظم بایرام بخش، هنرمند مستند ساز درحوزه خلیج فارس که دارای چندین جایزه بین المللی از جشنواره های مختلف دنیا است تقدیر به عمل آمد.

فاطمیان پور معاون فرهنگی واجتماعی سازمان مطنقه آزاد کیش نیز با تبریک روز ملی خلیج فارس از تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان نقطه شروع جشنواره کیش بهشت خانواده خبرداد وگفت: محتواسازی در موضوعات مورد نیاز جزیره کیش وکشور همواره از تاکیدات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بوده لذا با توجه به ضعف محتوایی درحوزه خانواده، جشنواره کیش بهشت خانواده در سه بخش عکاسی، طراحی پوستر و فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای برگزار شد.

در ادامه این مراسم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از دبیران، هیات داوران وبرگزیدگان این جشنواره تقدیر شد که اسامی منتخبین به شرح ذیل است:

طراحی پوستر:

در بخش جوایز ملی فاطمه حسینی از بندرعباس، مرتضی رحمتی از تهران ومهدی قنواتی از اهواز عناوین اول تا سوم را کسب کردند.جایزه بخش ویژه آزاد هم به نگین استادی از تهران رسید.در بخش ویژه کیشوندی هم عاطفه چراغ چشم دیپلم افتخار دریافت کرد.

فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای:

دراین بخش هیات داوران هیچ اثری را حائز رتبه نخست ندانستند و آیدا حافظی از تهران نفردوم و سمیه محمدی از جزیره کیش و علی اشرف از تهران مشترکا سوم شدند.در بخش ویژه آزاد حسن جمشیدی از تهران و دربخش ویژه کیشوندی مهدی کشتکار دیپلم افتخار این جشنواره را بدست آوردند.

عکس:

در بخش جوایز ملی به ترتیب، سید حسن حسینی از تهران، علی خوانین از شیراز و امیر عنایتی از تهران عناوین اول تا سوم را کسب کردند.در بخش ویژه آزاد امین رحمانی از تاکستان و در بخش ویژه کیشوندی جابر غلامی تندیس و دیپلم افتخار جشنواره را دریافت کردند.دربخش عکس موبایلی هم امین رحمانی از تاکستان، و جیهه شکاری آذر و محمود خاکباز از کیش دیپلم افتخار دریافت کردند.

گفتنی است درپایان این مراسم از پوستر دومین جشنواره کیش بهشت خانواده‌ها و پنجمین جشنواره ملی تئاتر کوتاه کیش رونمایی شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches