×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
بانک ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حوزه محیط زیست تاثیر دارند

اقتصادتهران: مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین با بیان دغدغه های محیط زیستی این بانک، عنوان کرد: نگاه ویژه به حوزه محیط زیست و همراهی با خواست مخاطبین بانک، عامل اصلی طراحی کمپینی به نام “پیک زمین” در حوزه محیط زیست شد.به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، سید محمد حسین استاد، با اشاره به کمپین محیط زیستی بانک ایران زمین به نام “پیک زمین” که از اسفند سال ۱۳۹۹ همزمان با روز درختکاری آغاز شده است، گفت: بانک ایران زمین از سال ۱۳۹۵ مسئولیت اجتماعی خود را در حوزه محیط زیست تعریف کرده و در این سالها سعی کرده با آگاهی رسانی و انجام اقداماتی در این حوزه، مسئولیت اجتماعی بانک را اجرا کند.

استاد نقش موسسات مالی و بانک ها را در حوزه محیط زیست مهم ارزیابی کرد و گفت: بانک ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حوزه محیط زیست تاثیر زیادی داشته اند. بانک ها جزو نخستین سازمانهایی هستند که هم خود به رعایت مسائل زیست محیطی می پردازند و هم مخاطبین و مشتریان خود را به این موضوع سوق دادند.

وی افزود: امروز زیرساختهای بانکی موجب شده است کمترین کاغذ به عنوان سند مورد استفاده قرار گیرد و همچنین مشتریان با استفاده از امکانات الکترونیکی و آنلاین از حضور در بانک و رفت آمدهای بی مورد، بی نیاز شوند.

مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین، با بیان این نکته که باید به جایی برسیم که هر ایرانی در هر سال یک درخت بکارد گفت: همه ما به محیط زیست مدیون هستیم. در واقع سلامت روحی و روانی ما و توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور به آن بستگی دارد. بنابراین بهتر است فرهنگ کاشت درخت و نگهداری از آن را از کودکی به فرزندانمان بیاموزیم.

استاد با اشاره به کمپین محیط زیستی بانک ایران زمین به نام “پیک زمین” گفت: امسال در راستای مسئولیت اجتماعی بانک ایران زمین بر آن شدیم که به جای کسانیکه که امکان کاشت درخت ندارند ولی می توانند با نوشتن، به گسترش فرهنگ درختکاری کمک کنند، درخت بکاریم.

وی افزود: از همین رو از مخاطبین دعوت کردیم تا در پیک زمین بنویسند تا ضمن ترغیب دیگران به نوشتن از درخت، نمادی از آنها در جای جای این سرزمین کاشته شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false