×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۱ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
اهمیت و جایگاه صنعت حمل و نقل در ارتقاء و شکوفایی اقتصاد منطقه اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در دیدار با مدیر فرودگاه بین المللی آبادان، بر نقش ویژه حمل و نقل هوایی در توسعه سرمایه گذاری و گردشگری، تأکید کرد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، علی زارعی با اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت حمل و نقل در ارتقاء و شکوفایی اقتصاد، گفت: اگر پروازهای داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی آبادان افزایش پیدا کند؛ بی تردید در جذب سرمایه گذار بخش های مختلف صنعتی، تولیدی، صادراتی، ترانزیتی و گردشگری اثرگذار خواهد بود. وی تصریح کرد: راه اندازی ترمینال جدید برای خدمات رسانی به مسافران لازم و ضروری است و منطقه آزاد اروند در این مسیر برای جذب بیشتر مسافر و پروازهای داخلی و خارجی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند سهم حمل و نقل هوایی در فعالیت تجاری به عنوان یکی از شاخص‌های رشد اقتصادی را مهم ارزیابی کرد و افزود: توسعه حمل و نقل هوایی به دلیل داشتن نقش زیربنایی تأثیر فراوانی بر فرآیند رشد اقتصادی منطقه دارد. در ادامه این دیدار احسان الواری نژاد مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان، گزارشی از تعداد پروازها و برنامه های آینده این فرودگاه ارائه نمود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches