×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳  
true
true

تفاهم نامه همکاری فیما بین سازمان نوسازی شهر تهران با بیمه پارسیان در راستای سیاست ها و اهداف توسعه در بخش مسکن و گسترش نفوذ فرهنگ بیمه در این بخش از طریق صدور بیمه نامه عیوب اساسی و پنهان ساختمان های مسکونی به ویژه در محدوده بافت فرسوده شهر تهران منعقد شد.

به گزارش بیما بیمه پارسیان؛ در این جلسه مهندس علیرضا جعفری مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران طی سخنانی با اعلام اینکه ارائه خدمات مهندسی و ارتقاء کیفیت ساخت و ساز در شهر تهران و به ویژه در بافت های فرسوده مستلزم تعامل میان متولیان این امور است و یک شهر زمانی به نقطه توسعه یافتگی می رسد که در تمامی ابعادش به رشد پیشرفت رسیده باشد، خاطر نشان کرد: کلان شهرهای توسعه یافته در مسیر پیشرفت هستند و ضروری است،‌ در دنیای حرفه ای امروز از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها در حوزه های فناوری،‌ تکنولوژی،‌ بیمه و … در راستای ارتقاء کیفیت محیطی و زندگی استفاده نمائیم. به گفته وی بالغ بر ۶۰ هزار مهندس فعال در شهر تهران وجود دارد که ترغیب این مهندسین جهت استفاده صحیح از سرمایه های موجود و جلوگیری از فرسوده سازی، نخستین گامی است که با انعقاد این تفاهم نامه همکاری عملیاتی خواهد شد. در جلسه مذکور آقای دریابار مدیر بیمه های مهندسی بیمه پارسیان نیز در خصوص انواع خدمات بیمه های مهندسی (عیوب اساس و پنهان) و چگونگی ترویج بیمه کیفیت ساختمانهای مسکونی و آمادگی بیمه پارسیان به منظور ارائه خدمات کیفی در این حوزه مطالبی را ارائه نمودند.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches