×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
افزایش ۲۲ درصدی تناژ تولید ماهانه شرکت فنرسازی زر

اقتصادتهران: مدیرعامل گروه فنرسازی زر گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری هزار و  ۱۰۰ تن، انواع فنرهای تخت و پارابولیک  خودرو تولید شد که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که میزان تولید ۹۰۱ تن بود، رشد ۲۲ درصدی داشته است.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از سایپانیوز، امید حیدری در خصوص روند تولید گروه فنرسازی زر، اظهار داشت: با رهنمودهای مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تولید محصولات اقتصادی و با شناسایی نقاط قابل بهبود در خطوط تولید و همچنین ارتقاء بهره وری در ایستگاه‌های گلوگاهی تولید، این شرکت توانست در اردیبهشت ماه سال جاری هزار و ۱۰۰ تن انواع فنرهای تخت و پارابولیک، تولید کند. بر این اساس نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در تناژ تولید رشد ۲۲ درصدی حاصل شده است؛ سال گذشته میزان تولید انواع فنرهای خودرو  ۹۰۱ تن بوده است.

او افزود: فروردین و اردیبهشت ماه سال گذشته، تناژ تولید شرکت فنرسازی زر، هزار و ۴۰۷ تن بود و در مدت مشابه سال جاری این عدد به هزار و ۷۰۰ تن رسید. میزان تولید این مجموعه در مدت مشابه سال‌های ۱۴۰۰، ۱۳۹۹، ۱۳۹۸ و ۱۳۹۷ به ترتیب  ۸۲۸ تن ، ۶۱۴ تن ، ۵۴۳ تن و ۵۳۷ تن بوده است.

مدیرعامل گروه فنرسازی زر به افزایش فروش این مجموعه اشاره و خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه، میزان فروش این مجموعه به هزار و ۵۱۳ تن ( به ارزش ریالی ۹۸۲ میلیارد ریال) رسید، این عدد در مدت مشابه سال گذشته هزار و  ۱۶۴ تن ( به ارزش ۵۶۲ میلیار ریال ) بود. بر این اساس در این حوزه رشد ۳۰ درصدی حاصل شده است.

او  با اشاره به افزایش تولید در شرکت زر گلپایگان، تصریح کرد: این شرکت، با تصمیمات اتخاذ شده و با رویکرد جدید در زمینه‌های تولید و کیفیت، گام‌های مؤثری در تولید برداشته است، به گونه‌ای که در اردیبهشت ماه سال جاری، شرکت زر گلپایگان ۵۱۶ تن تولید داشته که این عدد در مدت مشابه سال گذشته ۳۳۳ تن بوده است.

مدیرعامل گروه فنرسازی زر تاکیدکرد: درصدد هستیم با انجام پروژه‌ها و برنامه‌های استراتژیک تعریف شده و همچنین افزایش بهره‌وری در راستای تحقق ماموریت ها و اهداف کلان گروه خودروسازی سایپا، حرکت کنیم و رضایت ذی‌نفعان را به دست آوریم.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches