×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
افزایش بهره‌وری نیروی انسانی با اجرای پروژه”مدیریت دانش”

اقتصادتهران: افزایش بهره وری نیروی انسانی با اجرای پروژه”مدیریت دانش”اخبار پولی مالی- پروژه “مدیریت دانش” می تواند نقشی محوری در ارتقاء سطح بهره وری نیروی انسانی در بانک ملی ایران داشته باشد.

به گزارش اقتصادتهران، روابط عمومی بانک ملی ایران، حسن مونسان، عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران در نشستی با حضور رضا مظفری، رئیس اداره کل آموزش بانک، تاکید کرد: هر نسل از همکاران بانک ملی ایران در بخش های مختلف دارای تجربیات و آموزه‌های ذی قیمتی هستند که در صورت ثبت و انتقال این آموزه ها به نسل های آتی کارکنان، می توان شاهد جهش کارآیی نیروی انسانی در بانک بود.

وی افزود: نکته مهم این است که در این روند، دانش و تجربه کارکنان به صورت کاربردی منتقل شود و مجموعه دانش و تجربیاتی که جمع آوری می شود، از چنان کارآیی و سهولت دسترسی برخوردار باشد؛ که برای نسل های آتی کارکنان، جاذبه  لازم را داشته و توجه آن‌ها را برای استفاده از این میراث ارزشمند، برانگیزد.

عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران تاکید کرد: ضروری است تا تیمی متشکل از کارشناسان خبره و توانا، آموزه‌ها، دانش و تجربیات همکاران را تجزیه و تحلیل کرده و روند انتقال دانش را به درستی هدایت کنند.

رضا مظفری رئیس اداره کل آموزش بانک ملی ایران نیز در این دیدار گفت: در پروژه “مدیریت دانش”، ایجاد انگیزه در کارکنان برای انتقال دانش از اهمیت فراوانی برخوردار است. برای این مهم، باید ساز و کار انگیزشی کارآمدی در نظر گرفته شود.

وی افزود: پرهیز از موازی کاری با دیگر بخش های بانک در انتقال تجربیات نیز از مهم ترین محورهایی است که اداره کل آموزش در سر فصل های فعالیت تیم پروژه “مدیریت دانش” قرار داده است.

 در این دیدار مجید دشتی مسئول گروه کارشناسی پروژه “مدیریت دانش”، گزارشی از اقدامات این گروه ارائه کرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false