×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
اطلاع رسانی شهری، نیازمند سماجت، پیگیری و پشتکار رابطین خبری است

رابطین خبری برای ارتقای سطح اخبار و اطلاع رسانی صحیح از حوزه فعالیت‌های خود باید با سماجت، پیگیری و پشتکار اقدام به تولید و ارسال خبر نمایند.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، صدیقه محمد بیگی مشاور شهردار و مدیر روابط عمومی این منطقه در نخستین جلسه هماهنگی و تعامل با رابطین خبری معاونت‌ها، ادارات و نواحی منطقه یک در سال جدید گفت: کارشناسان و رابطین خبری در بخش‌های مختلف سازمان، بازوهای روابط عمومی برای دسترسی سریع و صحیح به اطلاعات برای تنظیم اخبار هستند.

او کار گروهی را از سیاست‌های مهم کاری شهردار منطقه یک دانست و از همگی خواست در کنار هم با کار تیمی و گروهی سعی در رونق اطلاع رسانی و رفع نیازهای خبری شهروندان محلات و منطقه کنیم.

بیگی دقت به مسائل فنی و سلیقه‌ای را مورد تاکید قرار داد و گفت: بر اساس فضای انتشار، خبرها باید طبق اصول صحیح و فنی نوشته شود و به سیاست ها و دستورالعمل های کلی توجه شود.

مدیر روابط عمومی جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی اعلام آمادگی کرد و از رابطین خواست نیازهای خود را در راستای توسعه عملکرد خبری اعلام نمایند تا هماهنگی جهت برپایی دوره‌های آموزشی انجام شود.

او به اقدامات سراسری و اجرایی در منطقه پرداخت و گفت: در این حوزه‌ها هر رابط خبری باید پیگیر اقدامات سراسری اعلام شده و سیاست های شهرداری تهران و منطقه در بخش‌های مختلف حوزه کاری خود باشند و با حساسیت بیشتر روی اطلاع رسانی آنها اقدام کنند و کیفیت و کمیت را در کنار هم در تنظیم اخبار مد نظر قرار دهد.

این مقام مسئول افزود: صفحات پرتال منطقه برای بارگذاری اخبار معاونت‌ها فعال شده و نیاز است رابطین به این موضوع نیز دقت کنند و اخبار را در صفحه خود بارگذاری نمایند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches