×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
اطلاعیه مهم بیمه میهن برای تهیه پوشش نوسان قیمت خودرو

اقتصادتهران: با توجه به افزایش قیمت خودرو، شرکت بیمه میهن به بیمه گذاران خودرو پیشنهاد می‌کند که با صدور الحاقیه، قیمت خودروی خود را بروزرسانی کنند. این اقدام به منظور حفاظت از حقوق بیمه گذاران در برابر نوسانات قیمت خودرو است.

به گزارش اقتصادتهران، در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به افزایش قیمت خودرو و عدم اعمال ماده ۱۰ قانون بیمه در زمان محاسبه خسارت، شرکت بیمه به بیمه گذاران محترم پیشنهاد می کند که در صورت عدم خرید پوشش نوسان قیمت در زمان صدور بیمه نامه، جهت بروز رسانی قیمت خودروی خود با صدور الحاقیه، به شعب و نمایندگی های فروش این شرکت در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

این اقدام به منظور حفاظت از حقوق بیمه گذاران در برابر نوسانات قیمت خودرو است. بیمه گذاران می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی های فروش شرکت در سراسر کشور، قیمت خودروی خود را بروزرسانی کنند و از خسارت های احتمالی در آینده جلوگیری کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches