×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
اجرای بیمه‌طلایی بازنشستگان از تیر ماه۹۲

مدیرعامل سازمان بازنشستگی کشوری از تحت پوشش قرار گرفتن دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنان زیر چتر بیمه طلایی درمان خبر داد.

ایراندخت عطاریان در مراسم تجلیل از مجریان طرح ملی بیمه طلایی که در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: صندوق بازنشستگی کشوری افتخار دارد که در دهه چهارم انقلاب اسلامی، دهه پیشرفت و عدالت، ثمره دستاوردهای درخشان و ماندگار اقدامات انجام شده برای بازنشستگان کشوری را جشن می گیرد.

وی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تمامی بازنشستگان کشوری درباره اجرای بیمه طلایی در سال جاری افزود: اواخر سال گذشته با اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت، ایده ملی پیاده سازی بیمه طلایی درمان به عنوان یک بیمه تکمیلی ارتقا یافته در سراسر کشور برای یک میلیون و ۱۵۰ هزار بازنشسته کشوری محقق شد. امسال نیز صندوق بازنشستگی کشوری با پیروی از فرامین و دستورات مقام معظم رهبری در خصوص حل مشکلات درمانی مردم بیمه طلایی افراد تحت تکفل بازنشستگان را از سه ماهه دوم اجرا خواهد کرد.

به گزارش  ایسنا،عطاریان حذف پرداخت وجه نقد، کاهش بوروکراسی و طی کردن مراحل اداری و حذف ارتباط مالی میان بیمار و پزشک را از مهمترین ویژگی‌های این طرح ملی عنوان کرد و افزود: گرایشها و نظر سنجی‌های صورت گرفته از بازنشستگان کشوری نشان هنده آن است که صندوق بازنشستگی کشوری در تحقق سرمایه و اهداف خود در بیمه طلایی درمان به نتایج و دستاوردهای مورد نظر دست یافته و از طریق این خدمت جدید توانسته است بخش عظیمی از نیازهای درمانی بازنشستگان را تامین کند.

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches