×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
اتمام ۶۶ پروژه در نخستین سال اجرای طرح من شهردارم

اقتصادتهران:‌ درخواست‌های شهروندان برای ارتقای زیست پذیری محله ای در طرح من شهردارم ۱، منجر به تصویب ۷۴ پروژه شهری شد که در طول سال اجرایی، ۶۶ پروژه آن تا کنون به اتمام رسیده است.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه اعلام کرد: پروژه‌های من شهردارم با هدف رسیدگی به نیازهای شهر بر اساس درخواست‌های شهروندان با اعتبار کل ۱۵۸ میلیارد تومان در دستور کار معاونت ها قرار گرفت و تا کنون از ۷۶ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده است.

صباغ تصریح کرد: از ۷۴ پروژه این طرح در حال حاضر ۶۴ پروژه توسعه محله ای و دو پروژه احداثی مسقف سازی پایانه تابناک و ارم  به اتمام رسیده و از ۸ پروژه باقی مانده نیز سهم سال برخی از پروژه های احداثی به اتمام رسیده  و سایر پروژه‌های محله ای نیز به زودی تکمیل می‌شود.

شهردار منطقه یک افزود: در این طرح  ۳۹ پروژه مربوط به پروژه های توسعه محله ای عمرانی، ۱۷ پروژه خدمات شهری، ۶ پروژه حوزه ترافیک و ۴ پروژه اجتماعی و فرهنگی و ۸ پروژه نیز مربوط به پروژه های احداثی معاونت‌ها بوده است.

صباغ تصریح کرد: بهسازی بوستان ها، فضاهای سبز و سرویس های بهداشتی، پیاده روسازی معابر، اجرای دیوار حائل، توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی، توسعه شبکه معابر شهری، بازسازی انهار و جداول، اصلاح هندسی و ایمن سازی معابرو… از مهمترین درخواست های شهروندان در طرح من شهردارم ۱، بوده که در قالب پروژه‌های عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و اجتماعی در سطح منطقه اجرایی شده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches