×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۶ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
پرداخت ۴۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال معوقات کادر درمان

اقتصادتهران: مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از پرداخت ۴۵ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال این سازمان برای معوقات کادر بهداشت و درمان و اتحادیه انجمن دانش‌آموزان خبر داد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از سازمان هدفمندسازی یارانه ها، «امید حاجتی» مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه گفت: امسال ۴۴هزار و سیصد میلیارد ریال معوقات کادر بهداشت و درمان توسط سازمان هدفمندی یارانه‌ها پرداخت شده است.

وی با اشاره به مبلغ پیش بینی شده در قانون بودجه برای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اظهارداشت: در قانون بودجه امسال مبلغ ۵۲هزار میلیارد ریال در جدول مصارف هدفمندی تبصره (۱۴) برای معوقات کادر بهداشت و درمان پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ادامه داد: در سه ماهه اول ۲۹ هزار و سیصد میلیارد ریال به وزارت بهداشت و درمان پرداخت شد و با واریز ۱۵هزار میلیارد ریال جمعا تا شهریورماه ۴۴ هزار و سیصد میلیارد ریال برای معوقات کادر بهداشت و درمان به حساب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی واریز شد.

پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد ریال به اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان

وی بیان کرد: در قانون بودجه سال جاری مبلغ پنج هزار میلیارد ریال در جدول مصارف هدفمندی تبصره (۱۴) برای فعالیت فرهنگی و اجتماعی به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی از طریق اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان پیش بینی شده است در این مرحله یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به وزارت آموزش و پروش واریز شده است و همچنین مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال بصورت اسناد خزانه برای اجرای فعالیت های اشاره شده، به حساب وزارت آموزش و پرورش پرداخت شده است.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها حل مسائل اجتماعی و کاهش آسیب های آن را در کشور مهم دانست و افزود: ضرورت حمایت از سازمان های متولی در امر آموزش و فرهنگ ایجاب می کند در برنامه ریزی مالی نیز مورد توجه قرار گیرند. اجرای فعالیت فرهنگی و آموزشی متناسب با نیازهای جامعه می تواند بسترهای خوبی را برای سلامت جامعه فراهم سازد و از این مجرا نظام اجتماعی و خانواده های ایرانی می توانند با خیالی آسوده به زیست خود ادامه حیات نمایند.ا

به گزارش ایرنا، امسال سازمان هدفمندی یارانه‌ها از محل منابع این سازمان ۱۰ هزار و ۹۳۴ میلیارد ریال اعتبار به بخش‌های مختلف بهزیستی، چایکاران، ایثارگران و مسکن محرومان، مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال بابت یارانه نان و خرید تضمینی گندم به شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، ۱۰ هزار میلیارد ریال به بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی، ۲ هزار و ۴۲۰ هزار میلیارد ریال برای هوشمندسازی و تجهیزات آموزشی مدارس و هنرستان‌ها و ۱۷ هزار و ۳۷۵ میلیارد ریال به حساب وزارت جهاد کشاورزی بابت خرید یارانه‌ای نهاده‌ها، عوامل تولید و خرید تضمینی محصولات بخش کشاورزی پرداخت کرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false