×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
همراه اول حامی۲۰۰۰ کودک طرح محسنین

اقتصادتهران: تفاهم‌نامه همکاری بین همراه اول و کمیته امداد امام خمینی(ره) در ایام دهه امامت و ولایت امضاء و اپراتور اول تلفن همراه حمایت از ۲۰۰۰ کودک طرح محسنین را متقبل شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مراسم امضای تفاهم نامه شرکت ارتباطات سیار ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) صبح امروز با حضور مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول و مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در ساختمان ستاره ونک اپراتور اول تلفن همراه برگزار شد.

این تفاهم نامه به منظور گسترش و تعمیق فرهنگ احسان، نیکوکاری و تقویت مسئولیت اجتماعی ایرانیان در رسیدگی به امور نیازمندان و کاهش آلام محرومان با استفاده از ظرفیت های مشترک فی ما بین این دو مجموعه منعقد شد.

همراه اول به عنوان نخستین و بزرگتریناپراتور تلفن همراه کشور و با در اختیار داشتن وسیع ترین شبکه ارتباطات سیار، خود را متعهد به تبلیغ و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و گسترش و ترویج مسئولیت های اجتماعی ایرانیانبراساس رسالتی که بر دوش دارد، می داند. بر همیناساس همچون گذشته، اجرای طرح ها و کمپینهایی به منظور جذب مشارکت های مردمی در امور خیریه و توسعه فرهنگ استفاده از روش های نوین پرداخت در این حوزه را در دستور کار خود خواهد داشت.

اخوانبهابادی، مدیرعامل همراه اول در این جلسه با تأکید بر اینکه همکاری با کمیته امداد باعث افتخار ماست، اظهار کرد: همواره سعی کرده ایم سوای از کمک های مستقیم و کمپین های داوطلبانه ای که اجرا می کنیم، به نقش دیگر خود که به بسیج کردن آحاد جامعهبا استفاده از بسترهای ارتباطی در اختیارمانمربوط می شود نیز بپردازیم.

وی افزود: با توجه به اینکه اگر درخواستی در زمان و محل مناسب برای کاربران فضای مجازی مطرح شود، استقبال خواهند کرد و به آن لبیک می گویند، لذا باید از بحث فضای مجازی استفاده بیشتریدر راستای امور خیرداشت.

بختیاری، رئیس کمیته امداد هم با با بیان اینکه فرهنگ خیر، احسان و انفاق اثرات خوبی در جامعه دارد، اظهار کرد: همراه اول در کنار سایر دستگاه ها و نهادها در زمان صدور فرمان رزمایشمواسات و همدلی توسط رهبری خوب عمل کرد و درخشید.

وی با بیان اینکه سپاسگزار همراه اول هستیم که همواره مسئولیت های اجتماعی خود را به نحو احسن انجام داده است، گفت: تقبل حمایت از ۲۰۰۰ کودک طرح محسنین توسط همراه اول نیز که مربوط به حمایت مالی از کودکان با سرپرست ناتوان می شود، تشکر ویژه می طلبد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false