×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
۱۴هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مقاوم سازی شده سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با سفر وزیر راه به استان ۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن روستایی و شهری در این استان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اقتصادتهران، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان روز جمعه در حاشیه ورود وزیر راه و شهرسازی به ایرنا اظهار کرد: واحدها از محل اعتبارات مقاوم سازی و بازسازی شده در سه سال گذشته، به صورت نمادین در شهرهای نیکشهر، سرباز هامون و زهک آماده افتتاح شده و به متقاضیان واگذار می‌شوند.

مصطفی بیک مداح بیان کرد: در این طرح، همزمان در سه استان تهران، یزد و سیستان و بلوچستان، ۶۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی به بهره برداری می‌رسند که سهم این استان ۱۴ هزار و ۲۰۰ واحد مسکن روستایی و ۳۰۰ واحد مسکن شهری است.

با تلاش‌های صورت گرفته در دولت سیزدهم, شاخص مقاوم سازی در روستاهای استان از ۴۲ درصد به ۴۶ درصد ارتقا یافته استوی تاکید کرد: با تلاش‌های صورت گرفته در دولت سیزدهم، شاخص مقاوم سازی در روستاهای استان از ۴۲ درصد به ۴۶ درصد ارتقا یافته است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: خدمت به روستاییان، محرومان و آحاد جامعه افتخار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که امیدواریم با نگاه ویژه همه نهادها و مسوولان استانی و تخصیص اعتبارات، روند اجرای طرح های عمرانی در استان با سرعت بیشتری انجام شود.

وی ادامه داد: تعداد ۳۸۶ واحد در این مراسم در روستاهای شهرستان هامون به متقاضیان واگذار می‌شود که درصد مقاوم سازی مسکن روستایی را در این شهرستان به ۸۵ درصد رسانده و در زهک ۵۵۲ واحد به متقاضیان واگذار خواهد شد که درصد مقاوم سازی را به ۸۰ درصد ارتقا داده است.

بیک مداح اظهار کرد: در جنوب سیستان و بلوچستان نیز در نیکشهر ۲ هزار و ۷۶۱ واحد به متقاضیان واگذار می‌شود که درصد مقاوم سازی مسکن روستایی را به ۸۵ درصد در شهرستان ارتقا داده و در شهرستان سرباز ۳۳۹ واحد به متقاضیان واگذار می‌شود که درصد مقاوم سازی را به ۴۷ درصد در شهرستان ارتقا داده داست.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان واحدهای ساخته شده را مصادیقی از تلاش های بنیاد مسکن برای مقام سازی عنوان کرد و گفت: از ابتدای تاسیس بنیاد مسکن تاکنون در روستاهای نیکشهر بیش از ۳۳ هزار و ۵۰۰ واحد، در روستاهای زهک بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد، در روستاهای سرباز بیش از ۲۳ هزار و ۵۰۰ واحد و در زابل بیش از ۳۶ هزار و ۳۰۰ واحد مقاوم سازی شده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches