×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
تعیین تکلیف ۹۸ درصد سپرده گذاران تعاونی فرشتگان

اقتصادتهران: موسسه اعتباری کاسپین اعلام کرد: تا پایان دی ماه، ۹۸ درصد از سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان در این موسسه تعیین تکلیف شدند.

بر اساس اعلام این موسسه، ۹۸ درصد از سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان از محل خط اعتباری بانک مرکزی، بیش از ۳۷ هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال دریافت کردند.

آنگونه که کاسپین آمار داده، از مجموع ۳۹۷ هزار و ۶۴۷ نفر از سپرده گذارانی که ۱۰۰ میلیون ریال یا کمتر در این تعاونی سپرده داشتند، ۳۹۱ هزار و ۳۲۸ نفر با مراجعه به ۱۲۰ شعبه موسسه کاسپین، موفق به دریافت ۹۹۲ میلیارد ریال از محل خط اعتباری مذکور شده و بدین ترتیب در این گروه ۹۸٫۴ درصد افراد تعیین تکلیف شده‌اند.

همچنین در گروه سپرده گذاران دارای سپرده های بین ۱۰۰ میلیون تا ۲ میلیارد ریال که شامل ۵۲ هزار و ۶۴ نفر بوده‌اند، حدود ۹۵٫۹ درصد افراد ( ۴۹ هزار و ۹۲۲ نفر) با مراجعه به شعب این موسسه، در مجموع ۱۹ هزار و ۳۵۱ میلیارد ریال دریافت کرده اند.

بر اساس این گزارش، هشت هزار و ۹۹۵ نفر در این تعاونی، سپرده بیش از ۲ میلیارد ریال داشته اند که از این تعداد ۸ هزار و ۷۰۱ نفر (۹۶٫۷۳ درصد) برای دریافت ۲ میلیارد ریال از سپرده های خود به شعب موسسه اعتباری کاسپین مراجعه کرده اند؛ این گروه نیز در مجموع ۱۷ هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال دریافت کرده اند.

به این ترتیب از مجموع ۴۵۸ هزار و ۷۰۶ نفر سپرده گذار این تعاونی منحله، تا پایان دی ماه سال جاری بیش از ۹۸ درصد از افراد برای تعیین تکلیف سپرده هایشان به ۱۲۰ شعبه موسسه کاسپین در سراسر کشور مراجعه و نسبت به سپرده گذاری مجدد در این موسسه یا انتقال سپرده های خود اقدام کرده‌اند.

آن دسته از مشتریان سپرده گذار تعاونی منحله فرشتگان که مشمول اطلاعیه های قبلی موسسه اعتباری کاسپین برای تعیین تکلیف سپرده‌های خود می‌شوند، تا پایان بهمن ماه می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم به شب منتخب این موسسه در سراسر کشور مراجعه کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false