×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به گندمکاران پرداخت شد

خرید گندم مازاد کشاورزان تا زمانی که آنها آماده فروش باشند در ۷۰۰ مرکز عرضه ادامه خواهد داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از خرید تضمینی ۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتن گندم از ابتدای فصل برداشت تا زمان حاضر خبرداد و گفت: تاکنون نیز ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان وجوه خریداری شده به گندمکاران پرداخت شده است.

به گزارش ایلنا، مهدی غضنفری با بیان اینکه عملیات خرید تضمینی گندم در ۲۲ استان از ۲۸ استان به پایان رسیده است، افزود: خرید گندم مازاد کشاورزان تا زمانی که آنها آماده فروش باشند در ۷۰۰ مرکز عرضه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: شرکت بازرگانی دولتی ایران مسئول خرید تمامی گندم مازاد کشاورزان است و عوامل اجرایی باید ضمن تسهیل روند فروش زارعین نسبت به صیانت از این محصول استراتژیک توجه لازم را داشته باشند.

غضنفری همچنین گفت که بیشترین میزان خرید گندم از استان خوزستان با ۷۰۰ هزارتن بوده و پس از آن استان های فارس و گلستان در رتبه های دوم و سوم فروش قرار دارند.

وزیرصنعت، معدن و تجارت با اشاره به تلاش های این وزارتخانه برای حمایت بیشتر از تولید کنندگان با افزایش نرخ خرید تضمینی گندم گفت: با توجه به این موضوع دولت در تیرماه امسال نرخ هر کیلوگرم گندم معمولی را از ۷۲۰ تومان به ۸۰۰ تومان و هر کیلوگرم گندم دروم از ۷۵۰ تومان به ۸۳۰ تومان افزایش داده است.

غضنفری با اشاره به پرداخت به روز وجوه گندم به کشاورزان افزود: در حال حاضر با توجه به افزایش نرخ خرید، مابه التفاوت آن تامین و پرداخت می شود.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches