×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
۱۰ هزار مگاوات از مصرف برق در تابستان گذشته با کنتورهای هوشمند مدیریت شد

مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فناوری‌های نوین شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق( توانیر) گفت: بیش از ١٠ هزار مگاوات از بار شبکه برق کشور در تابستان گذشته از طریق کنتورهای هوشمند مدیریت شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از توانیر، حامداحمدی افزود: مدیریت بار شبکه از طریق نصب کنتور هوشمند، در تابستان گذشته به بیش از١٠ هزار مگاوات بالغ شد که ٧ هزار مگاوات آن مربوط به بخش توزیع نیرو و ٣ هزار مگاوات مربوط به بخش انتقال است.

وی با اشاره به تخصیص بیش از ۶۰هزار میلیارد ریال اعتبار در زمینه هوشمندسازی مصرف برق، اعتبار لازم برای هوشمندسازی کل مشترکان را بالغ بر ۵۰۰هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فن آوریهای نوین توانیرابراز امیدواری کرد: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، اهداف تعریف شده طرح هوشمندسازی صنعت برق به طور کامل در برنامه هفتم توسعه محقق شود.

احمدی با اشاره به اهمیت موضوع هوشمندسازی و نقش تأمین منابع مالی برای تأمین تجهیزات از جمله کنتورهای هوشمند، خاطرنشان کرد: با تصویب طرح مانع زدایی از توسعه صنعت برق و عملیاتی شدن این طرح که منجر به تأمین منابع مالی لازم برای ساخت تجهیزات و کنتورهای هوشمند در داخل کشور می شود، نصب کنتور هوشمند شتاب بیشتری خواهد یافت.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches