×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
یک بازیکن با ۳ باشگاه قرارداد بسته!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مشکلات فوتبالی باید از طریق کمیته انضباطی حل شود نه مراجع قضایی، گفت: در نشست با رحیمی مدیرعامل سپاهان مشکلات بازیکنان دو تیم حل شد اما نمی‌دانم چرا آنها به این قول و قرارها پایبند نبودند و از دهنوی به مراجع قضایی شکایت کردند.

محمد رویانیان که صحبت‌هایش از طریق حسین قدوسی روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است، ضمن بیان مطلب فوق گفت: به قاسم دهنوی تذکر دادم که مشکلاتش را باید از طریق باشگاه پیگیری کند نه اینکه راجع به مدیران سپاهان اینگونه صحبت کند.

وی افزود: چندی پیش با علیرضا رحیمی نشستی داشتیم که در آن جلسه حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم حضور داشت. مشکلات بازیکنان طرفین را در آن جلسه برطرف کردیم و قرار گذاشتیم که این مسائل به پایان برسد اما نمی‌دانم چرا آنها به این قول و قرارها پایبند نبودند و از بازیکن ما آنهم به مراجع قضایی شکایت کردند و چنین الفاظی را علیه بازیکن ما به کار بردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: من سوالی از کمیته انضباطی دارم که چرا حکم قاسم دهنوی را صادر کردند اما هنوز حکم شجاع خلیل‌زاده صادر نشده است. من این مسئله را از حسن‌زاده پرسیدم و ایشان اعلام کرد بزودی حکم این خلیل‌زاده صادر می‌شود اما هنوز این حکم صادر نشده که عدالت نیست. وقتی هم عدالت رعایت نمی‌شود سپاهان چنین حرکتی را انجام و به مراجع قضایی شکایت می‌کند.

رویانیان با بیان اینکه مسائل فوتبالی باید درون خانواده فوتبال و از طریق کمیته انضباطی حل شود، یادآور شد: اگر لازم باشد و این قضیه حل نشود، ما هم از دو بازیکن سپاهان شکایت می‌کنیم. متاسفانه یکی از بازیکنان سپاهان اصفهان با با ۳ تیم قرارداد دارد، آیا درست است این اتفاق را علنی کنیم.

وی در ادامه تاکید کرد: من با رحیمی صحبت کردم و گفتم پولی که دهنوی از باشگاه سپاهان دریافت کرده است را ما پرداخت می‌کنیم. اما نمی‌دانم چرا ناگهان آنها چنین اقدامی را انجام داده و از این بازیکن به مراجع قضایی شکایت کردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان بار دیگر اعلام کرد به خاطر صحبت‌های اخیر به دهنوی تذکر داده است و گفت: ما به قول و قرارمان پایبند بودیم اما ای کاش مسئولان سپاهان اصفهان هم به تعهداتشان عمل می‌کردند.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches