×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۵ تیر - ۱۴۰۳  
true
true
کسانی ‌که می‌گویند نمی‌شود کار کرد بهانه‌گیری می‌کنند

به نظر من اگر بخواهی کار کنی می‌توانی صددرصد در هر ژانری، با هر کیفیت عالی هر قصه‌ای و هر ژانری را کار کنی. در ایران با مردم ایران و شرایط و تعداد سینماها قسم می‌خورم شما در هر ژانری فیلم بسازید فوق‌العاده خواهد بود.

به گزارش فارس، رامبد جوان کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه «سین مثل سریال» گفت: من یک اعترافی بکنم من تا چند وقت پیش می گفتم که آدمهایی که می گویند شرایط طوری است که نمی شود کار کرد و طرح ها رد می شود، سانسور وجود دارد و … این ها خودشان نمی خواهند کار کنند و همه اینها بهانه است این‌ها خودشان نمی خواهند کار کنند، اما مدتی است که خودم هم دچار این موضوع شده ام و چند بار این حرف ها را از دهان خودم شنیده ام که گفته ام شرایط جور نیست. اما الان می خواهم باز اعتراف کنم که همان نظر اول را دارم و اگر بخواهی کار کنی می توانی صد در صد در هر ژانری، با هر کیفیت عالی هر قصه ای و هر ژانری.

وی افزود: در جمهوری اسلامی ایران با مردم ایرانی و شرایط تعداد سینماها قسم میخورم که شما در هر ژانری فیلم بسازید فوق العاده خواهد بود.

جوان تاکید کرد: میخواهم یک اعتراف کنم و آن این است که من الان دچار تنبلی شده ام که این برای من ثابت شده که اگر ما غر می‌زنیم تقصیر خودمان است.

کارگردان سریال گمگشته، درباره کارگردانی این اثر گفت: من از همان ابتدا عاشق کارگردانی بودم. از همان ابتدا که آغاز به یادگرفتن این هنر کردم، عاشق کارگردانی بودم که از همان ابتدا هم این شرایط با کارگردانی یک تئاتر برایم مهیا شد.

بعد هم یک مستند گزارشی برای رادیو در ۲۶ قسمت ساختم، تیزر ساختم و شرکت تبلیغاتی داشتم. منتظر ساختن سریال هم بودم.

وی ادامه داد: من قصه تعریف کردن را خیلی دوست دارم. برای کارگردانی گمگشته هم از طریق آقایان رسام دعوت شدم و طرح را دوست داشتم. آن زمان هم اولین بار برای رمضان سریال ساخته می‌شد و آن را با عشق و علاقه ساختیم.

رامبد جوان همچنین در کمرنگ شدن بار طنز در آثار بعدی‌اش عنوان داشت: من بعد از آن دیگر کار زیادی نساختم. واقعیت این است که آثار طنز کمی ساخته می‌شود باید بسترش در فیلمنامه وجود داشته باشد، اگر وجود نداشته باشد خود من به شخصه ترجیح می‌دهم خیلی سراغش نروم و به زور کمدی نسازم. طنزهای موقعیت هم کمک بیشتری می‌کند. ما کمدی‌نویس خیلی نداریم و اسم‌هاییی که می‌شناسیم پیمان و محراب قاسم‌خانی و سروش صحت هستند. از آنجایی که من خیلی متن کمدی در اختیارم نبود،من خودم را فیلمنامه‌نویس حرفه‌ای نمی‌دانم اما به عنوان کسی که فیلمنامه دست گرفته‌ام و کار کرده‌ام، چیزهایی از نگارش فیلمنامه سر در می‌آورم. خیلی کار سخت و طاقت فرسایی است و درآوردن یک فیلمنامه خوب

بنا بر این گزارش، وی در این مصاحبه درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که یکی از آنها ممیزی در آثار سینمایی و تلویزیونی بود.

وی در این باره گفت: من در پی طراحی یک سناریو هستم و یک سال و و خورده ای روی تحقیق و نگارش آن کار کرده ایم در ژانر تخیلی و اکشن برای نوجوانان و کاملا یک کار استاندارد است که در قالب سینمایی ساخته خواهد شد و برای ان یک و دو فرض کرده ایم و کار تکنیکی سختی است که به دنبال سوژه هستیم ولی اینکه چقدر بتوانیم آن را بسازیم ربط دارد به عرضه مان.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches