×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
کانون عالی کارمندان بازنشسته مشمول قانون‌تامین‌اجتماعی راه اندازی شد

اقتصادتهران: کانون عالی کارمندان دولتی بازنشسته مشمول قانون تامین اجتماعی با هدف ایجاد هماهنگی بین کانون‌های مرتبط استانی در زمینه تامین منابع و بهره‌مندی از خدمات بهداشتی، درمانی و مراقبت های پزشکی راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا، هدف این کانون ایجاد پل ارتباطی بین جامعه هدف یعنی کارمندان بازنشسته که در زمان اشتغال تابع مقررات استخدامی نظام هماهنگ بودند و مراجع تصمیم‌گیر است.

بررسی و پیگیری مشکلات صنفی و اجتماعی و حسن اجرای آن قسمت از مفاد اصل ۲۹ قانون اساسی که متضمن حقوق حقه کارمندان بازنشسته می‌شود هم از دیگر اهداف راه اندازی این کانون است.

کانون عالی کارمندان دولتی بازنشسته مشمول قانون تامین اجتماعی جهت ایجاد هماهنگی بین کانون‌های مرتبط استانی در زمینه تامین منابع و بهره‌مندی از خدمات بهداشتی، درمانی و مراقبت های پزشکی اقدام خواهد کرد.

هیات موسس همچنین بر صیانت از حقوق مادی و معنوی تمامی اعضاء و تلاش برای بهبود معیشت، رفاه خانواده و بازماندگان تاکید دارد ضمن اینکه بر تعامل دوجانبه با سازمان تامین اجتماعی به منظور رشد و ارتقاء جایگاه سازمان و کانون و دفاع از کیان سازمان تامین اجتماعی مصمم است.

تعداد اعضای هیات موسس این کانون برابر اساسنامه  ۷۷ نفر است و هیات موسس طی سه سال برنامه ریزی و بررسی روند کار و با تایید مقامات مسوول، کانون عالی کارمندی بازنشسته مشمول قانون تامین اجتماعی را به ثبت رسانده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false