×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
پوشش درمانی بیمه نامه سامان؛ از‌‌‌‌‌‌‌ بدو تولد تا ۷۰ سالگی

اقتصادتهران: نظام سلامت یک حوزه هزینه‌ بر بوده که هیچیک از کشورهای توسعه‌ یافته و متوسط دنیا نتوانسته‌اند هزینه بهداشت و درمان خود را کاهش دهد.

به گزارش اقتصادتهران، بسیاری ازکشورها توانسته‌اند آن را مدیریت و کنترل کنند، اما کاهش چندانی درمیزان هزینه‌ها رخ نداده هرچند که بودجه آنها هر ساله روبه افزایش هم بوده است.

سهم سلامت از تولید ناخالص ملی در کشور، رتبه ۸۸ دنیا رادارد، یعنی تولید ناخالص ملی در کشور از سرانه سلامت عقب‌تر است.

در مقابل اما، سرانه هزینه سلامت در ایران، رتبه هشتاد و یکم دنیا را دارد که این یعنی، هزینه سلامت در ایران به مراتب گران تر از بسیاری از سایر کشورهای جهان تمام می شود.

هزینه های پاراکلینیکی در دو بسته یا گروه در بیمه تکمیل درمان عرضه می شود: هزینه های پاراکلینیکی نوع یک در بیمه تکمیلی که شامل سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آر آی، اکو اردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتو متری و هزینه های پاراکلینیکی نوع دو در بیمه تکمیلی که شامل تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرو متری)، نوارعضله، نوار عصب، نوار مغز، نوار مثانه (سیستو متری)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب و آنژیوگرافی چشم است.

تلفیق این اقدامات، می‌تواند هزینه ها را تا چندین برابر افزایش دهد.

به عبارت دیگر، پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی می تواند برای بسیاری از افراد جامعه به یک چالش تبدیل شود، به طوری که آنها را حتی از ادامه درمان منصرف سازد.

شرکت بیمه سامان با پوشش هزینه های این بخش ازخدمات درمانی، توانسته بخش قابل توجهی از دغدغه بیمه گذاران خود را برطرف کند.

نکته مهم در خرید این پوشش های بیمه ای، این است که خریداران به صورت خانوادگی می توانند پوشش های تکمیل درمان را دریافت کنند و دیگر نیازی هم به بیمه گر پایه نداشته باشند.

در‌ واقع،‌‌‌‌‌ در بیمه نامه درمان خانواده شرکت بیمه سامان، پوشش ها بر اساس شرایط سنی، از بدو تولد تا ۷۰ سالگی ارائه شده اند.

پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی جزئی از خدمات در نظر گرفته شده برای خریداران بیمه نامه تکمیل درمان شرکت بیمه سامان است.

به طوری که این افراد می توانند مطمئن باشند حداکثر تا پنج میلیون تومان ازهزینه های این گونه خدمات را تنها با پرداخت حق بیمه ای ناچیز دریافت خواهند کرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false