×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
پشتیبانی بانک‌ها از معاملات شرکت‌های سرمایه گذاری استانی

اقتصادتهران: عضو هیات عامل بانک و معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی در خصوص دارندگان سهام عدالت که روش غیر مستقیم را برای آزاد سازی انتخاب کردند، خبر داد که مقدمات انجام معاملات شرکت‌های سرمایه گذاری استانی در بورس در حال انجام بوده و بانک‌ها نیز همچون گذشته آمادگی ارائه خدمات به سهامداران را دارند.

به گزارش اقتصادتهران، صابر عسکرپور، عضو هیات عامل بانک و معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی بانک مسکن، تاکید کرد دارندگان سهام عدالت به منظور بهره مندی از منافع سرمایه گذاری خود ضرورت دارد در سجام ثبت نام کنند، تا علاوه بر امکان انجام معاملات در بازار سرمایه، از طریق درگاه یکپارچه ذینعان بازار سرمایه به آدرس https://ddn.csdiran.ir امکان مشاهده سهام خود در شرکت‌های سرمایه گذاری استانی و حضور در مجامع الکترونیکی آنها را داشته باشند.

وی افزود: از آنجا که حدود ۳۰ میلیون نفر روش سهامداری غیر مستقیم را انتخاب کردند و همچنین با توجه به شرایط کرونا که امکان برگزاری مجامع سنتی شرکت‌ها با حضور سهامداران بسیار وجود ندارد، ایجاد امکان برگزاری مجامع الکترونیک توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه کمک می‌کند تا سهامداران خرد نظارت بیشتری بر عملکرد شرکت‌ها و نقش موثری در مدیریت دارایی خود ایفا کنند.

وی با اشاره به برگزاری مرحله اول مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت در استان‌های منتخب اصفهان، قم، کردستان، خراسان شمالی و جنوبی اعلام کرد: با توجه به حد نصاب نرسیدن سهامداران در نوبت اول، واجدین شرایط می‌توانند در نوبت دوم مجامع این شرکت‌ها شرکت‌ها که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد و از تصمیمات مجمع مطلع شوند.

وی افزود: بر اساس آخرین اطلاعات، تاکنون نماد ۲۹ شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس پذیرفته شده و گام بعدی در این خصوص برگزاری مجامع آنها به منظور تکمیل فرایند پذیرش و انجام معاملات آنها در بورس خواهد بود. بنابراین مجدداً تاکید می‌کنم که ضرورت دارد سهامداران هرچه زودتر نسبت به تکمیل فرایند ثبت خود در سجام اقدام کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false