×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true
پرداخت جمع افزایش ۲۵ درصدی حقوق بازنشستگان به صورت یکجا در تیر ۹۲

جمع افزایش ۲۵ درصدی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی(در ۴ ماه) به همراه حقوق تیر پرداخت می‌شود و حداقل حقوق برای بازنشستگان ۷۰۰ هزار تومان است.

سعید مرتضوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره اعمال افزایش ۲۵ درصدی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار داشت: در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به میزان ۲۵ درصد و تعیین حداقل حقوق بازنشستگان که به صورت کامل حق بیمه پرداخت کرده و بازنشست شده‌اند به میزان ۷۰۰ هزار تومان در فروردین سال جاری از سوی مدیریت سازمان تأمین اجتماعی به هیئت دولت پیشنهاد شد.

وی ادامه داد: هیئت دولت نیز همانگونه که در رسانه‌ها منعکس شد عینا تقاضای سازمان تأمین اجتماعی را تصویب کرد ولی اجرایی شدن این امر منوط است به اینکه موضوع در هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می‌شود و دارای ۹ عضو است به تصویب نهایی رسیده و برای اجرا ابلاغ شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بیان داشت: این امر توسط هیئت مدیره سازمان نیز عینا در بودجه سال ۹۲ دیده شده و در دستور کار هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته است.ولی علی‌رغم تأکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری مستمر بنده هنوز این موضوع به تصویب نهایی هیئت امنای سازمان نرسیده است.

وی خاطر نشان کرد: به محض اینکه این موضوع به تصویب هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی برسد با توجه به تدارک وجه و اعتبار این امر بلافاصله ۲۵ درصد افزایش حقوق بازنشستگان برای چهار ماه نخست سال ۱۳۹۲ به صورت یکجا پرداخت می‌شود.

مرتضوی یادآور شد: افزایش حقوق بازنشستگان به غیر از سال گذشته که ۱۸ درصد بوده است و در سنوات قبلی حدود ۶ تا ۸ درصد افزایش حقوق، بازنشستگان برخوردار می‌شدند و در مرداد و شهریور‌ آن هم به صورت نرده‌بانی میزان افزایش حقوق آنها پرداخت می‌شد.

وی افزود: در سال جاری علی‌رغم تأخیری که در تصویب و ابلاغ بودجه سازمان تأمین اجتماعی توسط هیئت امنا اشاره شده است، چنانچه در هفته جاری هیئت امنا بودجه سازمان تأمین اجتماعی را به تصویب نهایی برساند و آن را ابلاغ کند، حدود ۲ ماه زودتر از سنوات قبل این وجه به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

مرتضوی افزود: با توجه به قول مساعدی که آقای عباسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داده‌اند مبنی بر اینکه در هفته جاری هیئت امنا در یک جلسه فوق‌العاده بودجه سازمان تأمین اجتماعی را تصویب نهایی و ابلاغ نماید سازمان تأمین اجتماعی نیز بلافاصله پس از ابلاغ بودجه نسبت به پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان سراسر کشور به میزان ۲۵ درصد و پرداخت حداقل حقوق به میزان ۷۰۰ هزار تومان برابر مصوبه هیئت دولت و با توجه به تدارک مالی پیش‌بینی شده اقدام خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پایان خبر داد: با توجه به اینکه برنامه پرداخت حقوق تیر به بانک ارسال شده است در صورت ابلاغ بودجه سازمان در هفته جاری با یک لیست متمم جمع افزایش ۲۵ درصدی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سراسر کشور برای ۴ ماه نخست سال به صورت یک جا به حساب آنان واریز می‌شود .

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches