×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
پرداخت بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه طی ۲ ماه

اقتصادتهران: بانک سپه در دو‌ماه نخست سال جاری در حوزه تسهیلات تکلیفی مبلغ ۱۷ هزار و ۸۷۴ میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال در قالب بیش از ۱۳ هزار فقره تسهیلات در حوزه‌های قرض‌الحسنه ازدواج، فرزندآوری، اشتغالزائی سازمان‌های حمایتی و کمک ودیعه مسکن مستأجرین و بهسازی و نوسازی مسکن روستائی پرداخت کرده است.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، این بانک که در زمره بانک‌های برتر در زمینه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج است، در دو‌ماه نخست سال جاری به ۳ هزار و۸۴۴ پرونده به میزان ۷ هزار و ۸۴۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج با کارمزد ۴ درصد پرداخت کرده است.

این در حالی است که در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری، بانک سپه در مدت اشاره شده ۳ هزار و ۳۸۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای ۵ هزار و ۴۶۴ فقره پرونده اختصاص داده است.

بانک سپه همچنین مبلغ ۱۳۶۰ میلیارد و ۹۷۲ میلیون ریال جمعاً بابت ۱۱۳۰ فقره تسهیلات اشتغا‌لزائی به سازمان‌های حمایتی از محل سهمیه ابلاغی قانون بودجه سال ۱۴۰۱ ، در دو‌ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

این بانک همچنین تعداد۲۹۴۰ فقره پرونده تسهیلات کمک ودیعه مسکن مستأجرین و بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در اجرای قانون جهش تولید مسکن در دو‌ماه نخست سال جاری به مبلغ ۵ هزار و ۲۸۹ میلیارد و ۵۵ میلیون ریال اختصاص داده است.

لازم به ذکر است بانک سپه از تاریخ ابلاغ قانون جهش تولید مسکن تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری به بیش از ۳۷ هزار فقره پرونده تسهیلاتی مبلغ ۳۷ هزار و ۳۴۰ میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال پرداخت کرده است.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches