×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
پارسیان، بیمه نامه عیوب اساسی و پنهان ساختمان صادر می کند

تفاهم نامه همکاری میان سازمان نوسازی شهر تهران با بیمه پارسیان در راستای سیاست ها و اهداف توسعه در بخش مسکن و گسترش نفوذ فرهنگ بیمه در این بخش از طریق صدور بیمه نامه عیوب اساسی و پنهان ساختمان های مسکونی به ویژه در محدوده بافت فرسوده شهر تهران منعقد شد.

در این جلسه علیرضا جعفری، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در سخنانی اعلام کرد: ارائه خدمات مهندسی و ارتقای کیفیت ساخت و ساز در شهر تهران و به ویژه در بافت های فرسوده مستلزم تعامل میان متولیان این امور است و یک شهر زمانی به نقطه توسعه یافتگی می رسد که در تمامی ابعادش به رشد پیشرفت رسیده باشد. وی خاطرنشان کرد: کلان شهرهای توسعه یافته در مسیر پیشرفت هستند و ضروری است،‌ در دنیای حرفه ای امروز از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها در حوزه های فناوری،‌ تکنولوژی،‌ بیمه و … در راستای ارتقای کیفیت محیطی و زندگی استفاده کنیم. به گفته وی، بالغ بر ۶۰ هزار مهندس فعال در شهر تهران وجود دارد که ترغیب این مهندسان برای استفاده صحیح از سرمایه های موجود و جلوگیری از فرسوده سازی، نخستین گامی است که با انعقاد این تفاهم نامه همکاری عملیاتی خواهد شد.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches