×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۶ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
هم موافق‌نویس و هم مخالف‌نویس را دوست دارم

محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهور، ظهر امروز در دیدار با تعدادی از اهالی رسانه، از فعالیت‌های خبرنگاران، عکاسان و نمایندگان رسانه‌ها در هشت سال اخیر تقدیر کرد.

ایسنا: احمدی‌نژاد در ابتدای سخنان خود با تبریک فرا رسیدن میلاد امام حسن مجتبی(ع) و با اشاره به ویژگی ایشان یعنی کریم بودن، گفت: آیا کسی بدون توفیق الهی و اراده الهی می‌تواند عمل صالحی انجام دهد؟ همه چیز از ناحیه خداوند است؛ البته این به معنای جبر نیست.

وی اضافه کرد: من معتقدم کریم کسی است که کار را خود انجام می‌دهد و به حساب دیگران می‌گذارد و پاداش می‌دهد و چقدر خوب است که همه آدم‌ها کریم باشند. اگر همه آدم‌ها کریم باشند چه مشکلی در عالم باقی می‌ماند؟ همه زندگی زیبا خواهد بود.

رییس‌جمهور در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تقدیر و تشکر از خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها به خاطر فعالیت‌های انجام شده در سالهای اخیر،‌ خطاب به آنها گفت: ما برای شما زحمات زیادی ایجاد کردیم؛ البته شاید نتوانیم سختی کار شما را درک کنیم اما می‌توانیم تا حدودی این سختی را دریافت کنیم.

وی با اشاره به سختی‌های موجود در سفرهای استانی و تلاش‌هایی که خبرنگاران و عکاسان در این زمینه انجام دادند، به ارائه مثال‌هایی در این باره اشاره کرد و گفت: سفر کردن با هلی‌کوپتر بسیار سخت است. در برخی از سفرهای استانی در یک روز ما به هفت شهرستان می‌رفتیم و دوستان خبرنگار و اهالی رسانه زحمت زیادی می‌کشیدند. در سفر خارجی نیز کارها از ساعت هفت صبح شروع می‌شد و تا نیمه شب ادامه داشت و دوستان زحمت‌های زیادی می‌کشیدند. پی در پی جلسات بود و دوستان این جلسات را پوشش می‌دادند و اخبار ان را مخابره می‌کردند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه “من صمیمانه از همه دوستان تشکر می‌کنم”، اظهار کرد:‌ ما همه را دوست داریم؛ هم کسی که موافق نوشت و هم کسی که مخالف نوشت، همه در راستای اهداف بلند کار کردیم.

رییس‌جمهور در ادامه اظهار کرد: می‌خواهم در اینجا یک شوخی کنم. روزی یکی از دوستان من به گفت مهم نیست که موافق شما می‌نویسند یا مخالف، بلکه مهم این است که در مورد شما می‌نویسند. ما همه در راستای پیشبرد اهداف و ارزش‌ها حرکت کردیم و من از همه دوستان در این راستا تشکر می‌کنم،‌ اعم از خبرنگار، تصویربردار، عکاس، سردبیر، دبیر، حروفچین و از همه و همه تشکر می‌کنم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه “بالاترین، عزیزترین و ارزشمندترین سرمایه تک تک ما خود ما هستیم”، افزود: هیچ سرمایه‌ای بالاتر از خود انسان برای انسان وجود ندارد و همه این کمال‌ها و پیشرفت‌ها توسط خود فطرت الهی انسان صورت می‌گیرد و بالاترین سرمایه است.

رییس‌جمهور با بیان اینکه “انسان‌ها باید تلاش کنند حقیقت انسان را بالا ببرند و همه امور در این راستاست”، گفت: همه ما باید تلاش کنیم به جایی برسیم که باید برسیم و اگر این اندیشه و هدف متعالی در ذهن ما باشد، اعمالمان را نیز با این معیار تنظیم می‌کنیم و این موجب می‌شود که همه اقدامات و اندیشه‌ها همگرا، هم‌جهت و هدفمند شود و هیچگاه از عمل خود پشیمان نمی‌شویم.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه “ما تلاش می‌کنیم آنچه را که به آن اعتقاد داریم و باور داریم، بیان کنیم”، خاطرنشان کرد:‌ من تاکنون به پنج – شش هزار سوال جواب دادم و به دلیل آنچه که پیش از این گفتم، کسی نتوانسته در پاسخ‌های من تناقض یا اختلاف فاحشی پیدا کند. ما آنچه را که باور و اعتقاد داریم می‌گوییم.

وی در ادامه صحبت‌های خود خطاب به اهالی رسانه، با بیان اینکه “کار شما قابل تقدیر است”، گفت: در این جلسه تقدیری از ما و تقدیری از شما صورت گرفت. شما کارتان قابل تقدیر است ولی ما مگر چه کردیم؟ اگر ما کار کردیم پس کسی که روی مین رفته است چه کار کرده است؟ کسی که سالهاست روی ویلچر نشسته چه کرده است؟ تقدیر باید از کسانی صورت بگیرد که کاری کرده باشند.

رییس‌جمهور افزود: باید از کسی تقدیر شود که کارش تمام شده و می‌خواهد برود؛ مگر قرار است ما برویم؟ ما در خدمت شما هستیم. مگر تغییر قوانین و قالب‌ها در مسئولیت‌های انسان تغییر ایجاد می‌کند؟ ما یک ملت با آرمان‌های بلند الهی و تاریخی هستیم،‌ در ابتدای راهیم و تازه کار شروع شده و تمام نشده است.

احمدی‌نژاد در پایان گفت: به هر حال برنامه‌ها و گفت‌وگو‌ها، همه هست. البته ما در بخش اجرایی کاری نداریم و امور را تقدیم می‌کنیم و کمک می‌کنیم. همه باید در جهت اهداف الهی و آرمان‌های انقلاب فعالیت کنیم تا این آرمان‌ها محقق شود و ما نیز در این راستا کمک می‌کنیم. تمام آرمان‌ها و پیگیری‌ آنها خلاصه در قالب‌ها نیست.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران، دبیران و سردبیران و نمایندگان رسانه‌های حاضر در مراسم با رییس‌جمهور عکس یادگاری گرفتند.

این آخرین دیدار عمومی اصحاب رسانه با رییس‌جمهور بود. در این دیدار تعدادی از نمایندگان رسانه‌ها از جمله ناصر مردوخی، جمال صالحی عکاس ایرنا، محمدرضا خالق‌وردی خبرنگار شبکه خبر، سیدمصطفی حسینی، پورصفا خبرنگار فارس، فضه پناهلو از ایسنا سخنرانی کردند.

همچنین در این مراسم از ۱۳ تن از خبرنگارانی که حضور بیشتری در برنامه‌های حوزه دولت داشتند تقدیر و تشکر شد. بر این اساس از محمدرضا خالق‌وردی خبرنگار شبکه خبر، زهرا امیری خبرنگار ایرنا، حسن چپی عکاس ایرنا، اکرم احقاقی خبرنگار ایسنا، حمید فروتن عکاس ایسنا، آمنه ذبیح‌پور خبرنگار باشگاه خبرنگاران، والی‌زاده مدیرعامل سابق ایسنا، اردشیر زابلی‌زاده مدیر شبکه خبر، حسن امامی، کاوه اشتهاردی، عادل زلفی، صمدی خبرنگار واحد مرکزی خبر در این مراسم تقدیر شد.

این مراسم با حضور سیدمحمود دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات، حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین شیخان معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی رییس‌جمهور برگزار شد.

همچنین در این مراسم با حضور اهالی رسانه، لوح تقدیری نیز به محمود احمدی‌نژاد اهدا شد.

در این مراسم همچنین محمد شیخان معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهور به ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت خود پرداخت.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches