×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۸ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
همراه بانک رفاه کارگران؛ تجربه‌ای متفاوت و دلپذیر از دنیای فناوری

اقتصادتهران: بعد از اشباع شدن تمام بانک‌ها از خدمات بانکداری الکترونیک و ارائه آخرین دستاوردهای این نوع بانکداری نوین که رضایت تعداد زیادی از مشتریان در تمام بانک ها را به همراه داشته است، اکنون نوبت به خدمات مبتنی بر موبایل بانک است.

به گزارش سایت اقتصاد تهران، سیستم موبایل بانک همانطور که از نامش پیداست دسترسی مشتریان را به انواع خدمات بانک در کمترین زمان ممکن فراهم ساخته و از اینرویکی از مناسب ترین شیوه ها برای انجام امور بانکی با صرف حداقل هزینه و زمان است. این خدمت تقریباًدر تمام سیستم بانکی کنونی کشور در حال پیاده سازی و اجراست و موفقیت و شدت و ضعف آن یکی به زیرساخت هایفناوری اطلاعات و دیگری به مدیریت به کارگیری این سیستم از سوی بانک مورد نظر بستگی دارد.

در واقع می توان گفت که بانکداری مبتنی بر موبایلیکی از جنبه‎های پذیرش فناوری است که امکان دستیابی مشتریان به حساب‎هایشان را به راحتی فراهم می کند.

بانک رفاه کارگران که در زمینه به کارگیری ابزارهای نوین بانکی همیشه پیشرو بوده و به تازگی نیز دسترسی دارندگان تلفن همراه آیفون به خدمات بانکداری الکترونیک را تسهیل کرده است. در راستای ارایه خدمات نوین بانکی، امکانی را برای مشتریان خود در نظر گرفته تا آن ها بتوانند از امکاناتی نظیر مدیریت ارسال پیامک،پایا دوره‌ای، پرداخت اقساط دوره ای، شارژ شگفت انگیز ایرانسل، حساب‌های قابل نمایش در خودپرداز و گزارش چک‌های واگذار شده که در این سامانه‌ای که به همین منظور ایجاد شده استفاده کنند.

در ابتدا بانک رفاه کارگران به منظور ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک و توسعه و تکمیل خدمات آن، طراحی و تهیه سامانه موبایل بانک رفاه کارگران مبتنی بر سیستم عامل Android و IOS را به انجام رساند و اکنون رضایت مشتریان خود را بیش از گذشته فراهم کرده است به گونه ای که کاربران می‌توانند از طریق منوی “مدیریت پروفایل←مدیریت ارسال پیامک” و انتخاب حساب مورد نظر، نسبت به فعالسازی‏/ غیرفعالسازی و تمدید خدمت ارسال پیامک مانده حساب برای هر یک از حساب‌های متعلق به خود اقدام نمایند.

اقدامات این بانک در زمینه توسعه نرم افزارهای موبایل بانک به گونه ای است که به طور مثال در مورد پرداخت اقساط دوره‌ای، کاربران می‌توانند از طریق منوی “تسهیلات←پرداختقسط” وباانتخابگزینه “دوره‌ای” و تعیین تعداد دفعات، دوره پرداخت و تاریخ نخستین پرداخت، نسبت به پرداخت دوره‌ای اقساط تسهیلات اقدام نمایند و یا در خصوص گزارش چک‌های واگذار شده،امکان اخذ گزارش چک‌های واگذارشده از طریق منوی “چک ←گزارشچک‌های واگذارشده” و بر اساس فیلترهای داده‌ای مختلف نظیر شماره حساب، شماره سریال چک، شماره سری چک و بازه زمانی برای کاربران سامانه فراهم شده است.

امکاندریافت گزارش چک‌های واگذارشده یکی از مواردی است که اکثر مشتریان در تقریباً تمامی درگاه‌های الکترونیکی نیازمند آن هستند که این امکان در موبایل بانک رفاه کارگران به گونه‌ای منحصربه فرد طراحی شده که رضایت خاطر مشتری و کاربر را در خاتمه کار به همراه دارد.

اقداماتاین بانک در زمینه توسعه نرم افزارهای موبایل بانک به گونه ای است که رضایت مشتریان را به همراه داشته، سهولت دسترسی، راحتی استفاده از نرم افزار و نیز طراحی مطلوب از جمله مزایای استفاده از موبایل بانک رفاه کارگران است.

توسعه خدمات موبایل بانک رفاه کارگران تقریبا تمام مشتریان و کاربران با هر نوع گوشی تلفن همراه را به گونه‌ای حمایت می‌کند که دیگر نیازی به ابزارهای جایگزین برای استفاده از خدمات بانکی ندارند و با این امکانات می‌توانند هر نوع نیاز خود به خدمات بانکی را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسانند.

در اینجا ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که اگر مشتری چندین بانک هستید و بر روی گوشی تلفن همراهتان موبایل بانک رفاه کارگران نیز وجود دارد حتماً در صدد مقایسه امکانات موبایل بانک رفاه کارگران با سایر بانک‌ها بر‌آیید، زیرا تنها در این صورت، به مزایای خاص و نیز ویژگی‌های یک اپلیکیشن کاربردی مطلوب واقف خواهید شد.

مشتریان بانک‌های زیادی وجود دارند که شاید برای انجام عملیات‌ بانکی خود چندین مرورگر را در گوشی تلفن همراه خود دارند، اما بدون شک برای انجام عملیات‌های حساس و نیز افزایش دقت و بالارفتن سرعت خود، موبایل بانک رفاه کارگران را برگزیده‌اند.

این در حالی است که امنیت به کارگیری این برنامه یکی دیگر از نقاط قوت موبایل بانک رفاه کارگران به شمار می‌رود. بدون شک استفاده از گوشی تلفن همراه می‌تواند به نوع خود دارای مخاطراتی باشد اما موبایل بانک رفاه کارگران با ایجاد امنیت، آرامش خاطر را برای مشتریانش به ارمغان آورده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false