×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۰ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
نرم افزار “همیاران” برای جلب مشارکت شهروندان معرفی شد

اقتصادتهران: ناظران افتخاری برتر سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ منطقه ۲۰ تهران با حضور رئیس گروه مشارکت های مردمی سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ شهرداری تهران تقدیر شدند و  نرم افزار “همیاران” برای سهولت تعامل با شهروندان معرفی شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ در جلسه ای که به منظور تقدیر از ناظران افتخاری برتر سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ منطقه ۲۰ برگزار شد، ابوالفضل حیدری قائم مقام منطقه ۲۰ گفت: مشارکت مردمی برای دستیابی به اهداف این سازمان بسیار مهم است و ناظران سامانه ۱۸۸۸ می توانند بر اقدامات مدیریت شهری نظارت داشته باشند.

 حیدری با تاکید بر اینکه در بحث مدیریت شهری سه عامل تصمیم گیری، تصمیم سازی و اجرا مدنظر است و مشارکت شهروندان در این سه مقوله برای پیشبرد اهداف سازمان حائز اهمیت است گفت : ناظرین افتخاری درون و برون سازمانی می توانند در تصمیم سازی مدیریت شهری نقش داشته باشند و با برقراری ارتباط با مسئولین سامانه ۱۸۸۸ و بازرس منطقه ضمن احصاء مشکلات در رفع آنها نیز موثر باشند.

 محسن کشاورز رئیس گروه مشارکت های مردمی سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ شهرداری تهران با بیان اینکه در ثبت پیام های مردمی از سوی ناظران، کیفیت مهمتر از کمیت است افزود: شهروندان می توانند از طریق سایت اینترنتی سامانه ۱۸۸۸ نسبت به تکمیل فرم ثبت نام عضویت ناظران اقدام کنند و در صورت داشتن ضوابط مورد نظر به عنوان ناظر افتخاری پذیرفته خواهند شد.

 وی به شعار اصلی شهردار تهران «تهران شهر امید، مشارکت و شکوفایی» اشاره کرد و گفت : بحث مطرح شدن امید یعنی امید داشتن به آینده شهر، یعنی برای آینده نسل جوان شهری با دارابودن فاکتورهای مهم از جمله محیط زیست ، امور اجتماعی ،رفاهی و امنیتی و … مطلوب، ساخته شود.

 وی به سیاست های شهرداری تهران در موضوع حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا و ترافیک و اهمیت بازیافت مواد و تفکیک پسماندها اشاره کرد و گفت: با همراهی و تعامل شهروندان با مدیریت شهری می توانیم شهری داشته باشیم که امید به زندگی در آن زیاد باشد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false