×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۳  
true
true

وزیر راه و شهرسازی وعده پایان ساخت آزادراه تهران – شمال را در دوره وزارت خود داد و گفت: نرخ مسکن مهر افزایش پیدا نمی کند.

به گزارش مهر، عباس آخوندی در جمع خبرنگاران در خصوص افزایش قیمت مسکن مهر، اظهار داشت: هیچ افزایش نرخی را در مسکن مهر نداریم و با همان نرخ قبلی پروژه ها ادامه پیدا می کند.

وی در خصوص آزادراه تهران شمال، اظهارداشت: این پروژه را در دستور کار داریم و حتما پیگیری می کنیم، ضمن آنکه اصلی ترین بخش آن اصلاح ساختار مدیریتی و ساختار سرمایه گذاری است که باید بررسی شود، در غیراین صورت در زمینه مهندسی مشکلی نداریم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قول می دهم در دوره مسئولیت بنده آزادراه تهران – شمال افتتاح شود، در عین حال گفت: قرارگاه خاتم از این پروزه کنار گذاشته نمی شود و ما هیچ تصمیمی در این خصوص نداریم.

وی با بیان که پروژه های موجود تامین اعتبار شده است، اظهار داشت: تمام سیاست های قبلی در حوزه مسکن پیگیری می شود و به زودی مناقصه ساخت فاز دوم فرودگاه امام خمینی (ره) را برگزار خواهیم کرد.

آخوندی تصریح کرد: احیای طرح جامع حمل و نقل هم انجام می شود که دو فاز آن تاکنون انجام شده و سه فاز بعدی آن در حال بررسی است که به زودی تمام می شود.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص تعزیراتی شدن بازار اجاره، گفت: قرادادهای اجاره با دستور انجام نمی شود و ما باید قوانین را مورد بازنگری قرار دهیم، همچنین در اجرای پروژه های زیربنایی باید ابزاراهای مالی جدید و مشارکت بخش خصوصی را توسعه دهیم.

وی با تاکید بر اینکه به هیج وجه اعتقاد به دخالت در بازار مسکن را ندارم، اظهار داشت: هیچ امتیازی برای افزایش قیمت ساخت مسکن مهر به کسی داده نمی شود و همه باید قراردادها پایبند باشند.

آخوندی در خصوص ادامه ساخت مسکن ویژه تهرانسر، اظهار داشت: مسکن ویژه سهمی در بازار ندارد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مهمترین برنامه کاری و فوری وی در وزارت راه و شهرسازی، گفت: مهمترین برنامه اینکه به کمک حرفه ورزان بهبود محیط کسب و کار و ساخت مسکن را انجام دهیم و فکرمی کنم که فعالان صنعت حمل و نقل می توانند سهم بیشتری از بازار بین المللی داشته باشند و درآمد بیشتری کسب کنند.

آخوندی با بیان اینکه ما در جهت ایجاد زیرساخت ها و مدیریت مسکن مهر فعالیت می کنیم، بیان کرد: در خصوص مسکن اجتماعی در فرصت های بعدی صحبت می کنیم و فعلا پروژه ها طبق سیاست های قبلی انجام می شود.

وی در خصوص پرداخت وام مسکن که مدتی است متوقف شده است، اظهار داشت: بنده دیروز به بانک مسکن ابلاغ کردم که هیچ بانکی حق ندارد پرداخت وام مسکن را متوقف کند و تمام سیاست های گذشته باید ادامه یابد.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص برنامه معیشت مردم که از سوی دولت مطرح شد، گفت: از سوی دولت اعلام شده که این برنامه را در ۱۰۰ روز اول دولت اعلام می کنیم.

 

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches