×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
نخستین انتقاد رئیس کل جدید بیمه مرکزی

امین با اشاره به برنامه‌های وزیر امور اقتصادی و دارایی مبنی بر ایجاد فضای کسب و کار مناسب گفت: ما در صنعت بیمه برای رقابتی کردن فضای کسب و کار آمادگی داریم. وی با بیان این که هزینه بالای بیمه موجب می‌شود مردم از استفاده این خدمت رویگردان شوند، افزود: باید در این زمینه قوانین و مقررات مناسبی تدوین شود تا اقبال از صنعت بیمه افزایش یابد. رئیس کل بیمه مرکزی با تأکید بر نظارت بیمه مرکزی بر صلاحیت مدیران شرکت‌ها اظهار داشت: بیمه مرکزی صلاحیت مدیران را به دقت بررسی خواهد کرد تا افراد فاقد صلاحیت در این صنعت وجود نداشته باشند.

محمد ابراهیم امین با انتقاد از عملکرد سازمان مالیاتی، گفت: سازمان امور مالیاتی از بیمه عمر پس انداز و سرمایه گذاری نیز مالیات از ما طلب می کند. در همه دنیا محصولات بیمه ای از مالیات معاف هستند. رئیس کل جدید جدید بیمه مرکزی با انتقاد از عملکرد سازمان مالیاتی نسبت به اخذ مالیات از بیمه های عمر، پس انداز و سرمایه گذاری، گفت: در همه دنیا محصولات بیمه ای از مالیات معاف هستند.

امین اضافه کرد: با ارزان شدن محصولات بیمه تقاضا بالا می رود که بحث مدیریت و کارآمدی با کنترل هزینه ها و کسب سود از سرمایه گذاری ها و کاهش عوارض می تواند باعث ارزان شدن محصولات بیمه شود.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches