×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه آزاد اعلام شد

فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سایت اینترنتی مرکز آزمون این دانشگاه قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، شرکت کنندگان در آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org و وارد کردن اطلاعات شخصی شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر و شماره پرونده و یا شماره داوطلبی و شماره شناسنامه خود،کارنامه آزمون خود را مشاهده کنند.

به گفته «ناصر اقبالی» رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، حدود ۷۰ هزار نفر در این آزمون پذیرفته می شوند که ۴۴ درصد از پذیرفته شدگان امسال زن و ۵۶ درصد مرد هستند.

پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی باید در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۹ و ۲۰ شهریورماه به واحدهای دانشگاهی مراجعه و ثبت نام قطعی خود را در واحد مربوطه انجام دهند.

داوطلبان ۱۴ رشته گروه آزمایشی هنر در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی نیز که حدنصاب نمره کتبی را در این مرحله کسب کرده اند برای شرکت در آزمون مرحله دوم دعوت خواهند شد و آزمون های این مرحله برای این رشته ها به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

در مجموع پنج هزار نفر در رشته های هنر پذیرش می شوند و جزییات بیشتر آزمون مرحله دوم رشته های گروه آزمایشی هنر در روز شنبه ۱۶ شهریور ماه ۹۲ از طریق سایت اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی wwww.pubr-azmoon.com اعلام خواهد شد.

ثبت نام داوطلبان کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه آزاد برای مرحله تکمیل ظرفیت نیز در ۴۰۰ رشته محل در اواخر شهریورماه صورت می گیرد و حدود هشت هزار نفر در این رشته محل ها پذیرفته خواهند شد.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا قبل از ۱۵ مهرماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان این مرحله می توانند در ترم مهرماه ادامه تحصیل دهند.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches