×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۳  
true
true
موفقیت شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین در اخذ تقدیرنامه سه ستاره تعالی سازمانی

اقتصادتهران: شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین با نخستین حضور خود در جایزه ملی تعالی سازمانی موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره تعالی سازمانی شد.

به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین، ارزیابی تعالی سازمانی در شرکت گهرزمین از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار شد و ارزیابان خبره سازمانی دقیق ترین ارزیابی از فعالیت ها و اقدامات این شرکت را به عمل آوردند. در نهایت گهرزمین که برای اولین بار در این فرآیند شرکت کرده بود، از این ارزیابی دست پر بیرون آمد.

در همین راستا، بیست و یکمین همایش تعالی سازمانی که با حضور مدیران سازمان‌های سرآمد ایرانی و مدیر سیستم‌ها روش‌های گهرزمین در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد؛ شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره تعالی سازمانی شد.

گفتنی است؛ جایزه ملی تعالی سازمانی مبتنی بر مدل (EFQM) و انجام ارزیابی از رویکردها و نتایج شرکت‌ها است.

درواقع این جایزه از سال ۱۳۸۲ و با نام اولیه جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی برای سازمان‌های تولیدی و صنعتی کار خود را آغاز نمود و در سالهای بعد مورد استقبال سایر بخش‌های اقتصادی اعم از خدمات، آموزش، سلامت و بخش عمومی قرار گرفت که هم اکنون با نام جایزه ملی تعالی سازمانی از اعتبار بالایی نزد بنگاه های اقتصادی و سازمان های عمومی کشور برخوردار است.

این جایزه ضمن تشویق سازمان های مختلف نسبت به حرکت در مسیر تعالی، با بررسی و ارزیابی سازمان‌های متقاضی و سازمان‌های سرآمد و کوشا در مسیر تعالی را، شناسایی کرده و با معرفی آنها به جامعه نقش پررنگی در ایجاد رویکرد مثبت جامعه نسبت به این سازمان‌ها ایفا می‌نماید و بدین ترتیب هر سازمان متعالی علاوه بر استفاده از مزایای افزایش بهره وری و نظم در فعالیت‌های خود که ناشی از بکارگیری الگوی تعالی سازمانی است، سریعتر و بهتر به اهداف اقتصادی خود دست می‌یابد.

همچنین گفتنی است در این دوره ۱۹ شرکت در سطح تندیس،۴۰ شرکت در سطح تقدیر نامه برای تعالی، ۱۵ شرکت در سطح گواهی تعهد به تعالی ثبت نام کرده اند.

شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین این دستاورد بزرگ را حاصل تلاش و زحمات همه پرسنل و دقت و پشتکار تیم ‏های تعالی می‌داند و امید است با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، در ارزیابی های آتی تعالی جوایز و تندیس‌های سطوح بالاتر کشوری را اخذ نماید.

true
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches