×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۴ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true

اقتصادتهران: در ادامه ی اجرای موفق طرح اعطای بیمه نامه به شهروندان در ازای تحویل پسماند خشک، این بار در غرفه های بازیافت سطح منطقه ۲ در مقابل تحویل ضایعات و پسماند خشک از سوی مردم متناسب با ارزش پسماند تحویلی برابر تعرفه ی سازمان مدیریت پسماند بن های خرید داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، مهران جندقی با بیان این مطلب  اظهار داشت: به محض اینکه ارزش کالا برگ های اهداء شده به شهروندان متناسب با مساحت ملک به مبلغ حداقل ۳۰ هزار تومان برسد تحویل بیمه نامه به دارندگان آن آغاز می شود.

وی افزود: اجرای این طرح را با همکاری شرکت‌های معتبر بیمه آغاز کردیم. این اقدام دو هدف را به دنبال خواهد داشت، نخستین هدف ارزشمند کردن کار شهروندان در امر  تفکیک زباله از مبداء است  که خود ضامن حفظ محیط زیست است،  دیگری فرهنگ استفاده از بیمه نامه و خدمات بیمه‌ای از جمله بیمه نامه‌های حوادث، مسئولیت مدنی و آتش سوزی که از  پر کاربرد  نوع بیمه در  جامعه می باشد عنوان کرد.

گفتنی است این طرح برای نخستین بار در شهر تهران از سوی منطقه دو به اجرا گذاشته شده است که ضمن تهیه و پخش برنامه و گزارش تلویزیونی موضوع به سمع و نظر شهروندان منطقه رسانده شد.

در راستای اجرای بهینه این طرح جندقی گفت: با توجه به شعار محوری شهرداری تهران ( تهران شهر امید، مشارکت، شکوفایی) انتظار داریم ضمن پیاده سازی این طرح از طریق آموزش صحیح تفکیک و تحویل پسماند خشک که بیانگر اعتماد متقابل به شهرداری و ایجاد انگیزه مشارکت بتوانیم گامی موثر با مشارکت شهروندان در جهت تحقق اهداف پیش بینی شده شهرداری تهران برداریم.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false