×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
true
true
مزایده حضوری فرش دستباف در نمایشگاه بیست و دوم

همزمان با برپایی بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف، دو دوره مزایده حضوری فرش دستباف برگزار می شود.

به گزارش ایرنا ، بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف از دوشنبه یکم مهرماه به مدت یک هفته در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

مشاور شرکت سهامی فرش ضمن اشاره به برگزاری این رویداد به ایرنا گفت: مزایده حضوری در حاشیه نمایشگاه در روزهای چهارشنبه سوم و جمعه پنجم مهرماه در سالن ۱۹ محل دایمی نمایشگاه های تهران انجام می شود.

«حمید کارگر» گفت : مزایده حضوری هم به هنر- صنعت فرش دستباف رونق می‌دهد و هم به سود مصرف‌کنندگان و خریداران این کالا است.

وی درباره چگونگی برگزاری این مزایده گفت: در این روش، کارشناسان و خبرگان فرش دستباف، قالی های کهنه و مستعمل شهروندان را ارزیابی می کنند و با برآورد قیمت پایه آن، دیگر شهروندان، مجموعه‌داران و یا خریداران فرش‌های کهنه با ایجاد رقابت، قیمتی برای خرید آن می‌پردازند.

وی این شیوه از فروش فرش دستباف را نوعی ارج نهادن به این کالا دانست که موجب می‌شود فرش دستباف با ارزش واقعی خود فروخته شده و رونقی دوباره در بازار فرش‌های دست دوم پدید آید.

مشاور شرکت سهامی فرش ایران تصریح کرد: شهروندانی که خواهان تبدیل فرش‌های خود به فرش های نو و بهتر هستند، می‌توانند فرش‌های قدیمی خود را به شرکت سهامی فرش ایران تحویل دهند و پس از ارزیابی در صورت تمایل به عرضه آن در مزایده حضوری از این فرصت برای ارایه فرش خود به بهای واقعی اقدام کنند.

 

true
برچسب ها :
true
false
true

tag heuer aquaracer calibre 5 automatic price tag heuer carrera calibre 1887 price replica watch breitling chronometre aerospace price breitling superocean heritage 46 chronograph replica watches how to change a metal watch band patek philippe double sided watch price replica watches